SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening kardio lub cos innego?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
witam mam takie pytanie planuje dodac trening kardio do mojego obecnego treningu na mase tylko nie wiem jak to zrobic? i oco w tym wszystkim chodzi?
obecnie waze 85 kg przy 179 cm wzorostu nie wiem dlaczego ale jak robie trening masowy tkanka tluszczowa osadza mi sie glownie na brzuchu? wszystkie miesnie elegancko wygladaja a ten brzuch? tragedia czasami jak balon :) dlatego postanowilem dodac kardio i tu prosze o pomoc jak to polaczyc ? przed ,po? treningu czy moze w dni nietreningowe?
obecnie trenuje takim systemem
pon-trening
wtorek-trening
srod-wolne
czwartek-trening
piat-wolne
sob-trening
niedz-wolne
czy moge kardio lub cos innego walnac w dni nietreningowe?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7349
Możesz w dni nietreningowe,a nie będzie błędem jeśli poświęcisz pół godzinki po treningu.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
wlasnie po treningu podczas budowania masy to chyba nie najlepszy pomysl poniewaz wtedy uszczupli to zapas glikogenu przez co cialo zuzyje wieksza ilosc bialka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
pomoze ktos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Tak jak mowil Filar, w dni beztreningowe badz po treningu (byle nie po treningu nog, chyba ze aeroby, ktore chcesz wykonywac, nie angazuja nog). Wykonujac po treningu, nie przesadzaj z ich dlugoscia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
dzieki bardzo a pozwolcie ze spytam czy zamiast areobow mozna wykonywac cwiczenia typowo bokserskie tj. boksowanie skakanka itp? poniewaz obok mam sale do treningow bokserskich?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7349
Możesz robić cokolwiek w tym także skakanka pod warunkiem że będziesz wykonywał aeroby nieprzerwanie przez 20-30 min.
Musisz byc w ciągłym ruchu.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jeżeli masz problemy z otyłością brzuszna to wystrzegaj się skoków cukru oraz aeroby zastąp interwałami o wysokiej intensywnosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
ok dzieki wielkie za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Splitowy na trzy dni.

Następny temat

split partia 2x w tyg

WHEY premium