SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening do oceny ; )

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Hubert81 z działu Dzienniki treningowe dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 716
witam nie wiem czy dobrze ;P
prosze o ocene treningu i ewentualną poprawe
pon
wyciskanie leząc 4 x8
wyciskanie wąsko 4 x8
wyciskanie na skosie 4 x8
UGINANIE RAMION ZE SZTANGA NACHWYTEM STOJĄC 4x8
modlitewnik 4 x8
sroda
UGINANIE RAMION ZE SZTANGA NACHWYTEM STOJĄC 4x 8
modlitewnik 4 x8
UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W SIADZIE-W PODPORZE O KOLANO 4 x8
.UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC 4 x8
WYCISKANIE „FRANCUSKIE”SZTANGI W SIADZIE 4x8
POMPKI W PODPORZE TYŁEM 4 x8
piątek
wyciskanie na leżąco 4x 8
wyciskanie na leżąco wąsko 4x8
PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE 4 x8
PODCIĄGANIE KOŃCA SZTANGI W OPADZIE 4 x8
WZNOSY BARKÓW ”SZRUGSY 4 x 8
to tyle ; )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
"tylko że ja rozruszany jestem ; D "

w jaki sposób , prawie żadnego ćwiczenia podstawowego nie wykonywałeś .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Wiesz co oznacza tytuł "Dzienniki treningowe"?
Nie wiem, gdzie mam to przenieść, gdyż na forum nie funkcjonuje dział "Trening dla klatobicowców", czy też "Pseudo trening sezonów".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 716
jestem nowy na forum i nie wiem czy dobrze to umiesciłem ;/ chce poprawić ten trening bo wiem że zle ćwiczę ; /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 322 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1655
Jak napisał Hubert81. Trening klatobica ;D. I tyle ,zmień trening CAŁKOWICIE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 716
aaa na jaki ?:P co polecacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 716
dodam że ćwiczę w siłowni domowej ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Temat zostanie tylko ze względów że moderator Hubert81 zdecydował się przenieść .

Jeśli oczekujesz pomocy proszę wypełnić ankietę w dziale .

https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 716
Płeć : mezczyzna

Wiek : 19

Waga : 70

Wzrost : 172

Cel treningowy : zależy mi na masie

Staż treningowy na siłowni : ćwiczyłem miesiąc później przerwa tak kilka razy teraz 3 miesiąc bez przerw

Uprawiane inne sporty : piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : ławka skos modlitewnik hantelki domowa siłownia

Dieta : bede dobrze jadl;)

Przeciwskazania medyczne : nie ma

Zażywane suplementy : mass xxl

Ostatnio przerabiany plan: nieszczęsny mój plan ;/

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): wyciskanie 72,5 x 2 martwego nie próbowałem ; P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
konrad669

Ale ty przecież trenujesz z 2 -3 partię jedynie - dlaczego ? , w taki sposób jedynie krzywdę sobie zrobisz i to świadczy ewidentnie że nie dorosłeś do treningu siłowego .

Zażywane suplementy : mass xxl - naucz się najpierw odżywiać odpowiednio.

"Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : ławka skos modlitewnik hantelki domowa siłownia "

Podaj dokładnie cały sprzęt treningowy jaki posiadasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 716
układałem sam trening bo nie miałem się kogo poradzić aż trafiłem na to forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 716
wiem na odżywki przyjdzie czas najważniejsze w tym sporcie to odżywianie ; ) sprzęt gryf prosty gryf łamany 4 sztangielki ławka z modlitewnikiem i regulacją oparcia wiadomo ciężary ; D do ławki są przykręcone nie wiem jak to nazwać ; D można na nich podnosić sie góra dół to chyba tyle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 plany na przemian ?

Następny temat

push pull legs do oceny

WHEY premium