SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening 1000m

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16404
Mam prosbe, mianowicie za 11 dni mam zawody i bede bral udzial w biegu na 1km. oczywiscie trenowalem juz wczesniej, nie ze w 11 dni chce super forme, ale prosze o najefektywniejszy plan na 1km oraz na ulozenie planu treningowego, ktory moglbym kontynuowac po zawodach, poniewaz nie zamierzam konczyc treningow.U mnie w miescie nie ma klubu wiec tylko tutaj moge znalezc odpowiedz.Mam 16 lat ok.183 wzrostu i waga teraz ok.69-70 kg. Moj najlepszy czas o ile dobrze pamietam to 2:45 lub 2:46 na km. Wiem, ze bylo juz duzo planow na 1km ale nie bylo takiego dluzszego planu, ktory moglbym rozpoczac i bylby dla mnie odpowiedni. z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1399
Za 11 dni masz zawody.?
Do tego czasu zrób sobie między innymi tzw przebieszki.
3*200m na 75-80%
3*150m na 80%
3*100m na 80%.
Jeśli bedzie to na stadione to przebierzki rób na stadionie.
Po zawodach spokojnie możesz robić tzw interwały, wybiegania itd.
Dystans 1000m jest bardzo szybkim biegiem i tutaj również przyda się poprawić rezulaty od 400-600m.Wynik 2m,45s jest nie zły.Moja życiówka to 2m38s.Ale to było jakieś 15lat temu.
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16404
dzieki za odpowiedz:)..a taki troche dokladniejszy plan treningowy do realizowania, ale po zawodach moglby ktos ulozyc lub chociaz podac wskazowki.. Z gory dzieki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16404
Nie zakladajac nowego tematu chce sie zapytac, czy lepiej nabierac powietrze tak jakby przepona czy lepiej plucami?? oczywiscie podczas biegu..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1399
W trakcie biegu nie możesz siedzieć w tzw biodrach.Oznacza to,że biodra są lekko wypchnięte do przodu tym samym mięśnie brzucha bardziej pracują (sylwetka niezgarbiona)i nie ma nacisku na przeponę.U mnie sylwetka w trakcie biegu wyglądała w taki sposób,że byłem lekko odgiety do tyłu(wciągnięty brzuch) biodra szły że tak powiem bardziej do przodu.Widziałem wielu zawodników,którzy mieli słabe mięsnie brzucha,biegali zgarbieni i tym samym uciskali na przeponę szybciej męczyli się.Sylwetkę o której teraz pisze najlepiej jest potrenowac właśnie na w/w przebierzkach,które odbywają sie na dużej dynamice i szybkości.
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16404
dzia za rade, popracuje nad tym bo nie zwracalem na to uwagi zazwyczaj.:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie to zdobyć?

Następny temat

Zmiana koła - przy niskim budżecie...

WHEY premium