SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

teść cały rok w dawkach leczniczych

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
o mocny juz 3 lata na bombe ***any c*** musial klamac z tymi offami a tak powaznie to masz problem z zapamietywaniem glupich nickow a co dopiero wazniejszych rzeczy ktore moglby uratowac ci zycie taki cykl nie dla ciebie

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 391 Wiek 69 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5534
pomysł z dupy wziety,receptory poblokuja sie i dupa marnotrawienie towaru.
cykl-mostek+czyszczenie receptorów+lightcykl+mostek+baza20tyg(np.bold)li ght cykl+czysczenie receptorów+cykl własciwy+mega s****iel cykl+czyszczenie+mostek++++++++++++====i tak ****a do za***ania dopóki kasy styknie zdrowia zycia itd

tesc rok czasu ale hooojniiiiiiiiaaaaaaaaa

Nadmiar odpoczynku nigdy nie doprowadził nikogo do śmierci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ile masz lat?

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
jakie receptory jakie czyszczenie kiedy do was dojdzie,że nie ma czegoś takiego jak zapychanie receptorów,w innym wypadku twój naturalny testosteron też by blokował te receptory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 391 Wiek 69 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5534
1strzal propa jest 10razy wiekszy niz calkowite stezenie tescia we krwii ciagnac to 12tyg e2d nie trzeba nic tłumaczyc
Gdyby czyjs organizm produkowal dziennie min 100mg tescia to nawet Ambroziak nie przewidziałby skutków.
Nie bede sie rozpisywal,wystarczy miec troche medycznego pojecia, wyobrazni i oczywiscie praktyki w tej kwesti.

Nadmiar odpoczynku nigdy nie doprowadził nikogo do śmierci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
a ty rekin co w tej materii posiadasz: medyczne pojecie, wyobraznie czy (oczywiscie) praktyke w tej kwestii?

500mg testa wydaje sie byc kapke za duzo (choc sa i takie ananasy), ale juz 200-250 brzmi rozsadniej.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
ja jestem już ponad rok on i nie czuję,żeby towar przestał na mnie działać,a znam takich co są dużo,dużo dłużej i jakoś nikt nie narzeka,że nie kopie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
luk jak wlasny test nie blokuje ? - blokuje ! Przecietny koksiarz dochodzi w XXI wieku do 33 w lapie po 5 latach silki a od lat zastoj w *** ! . Dopiero jak przyklul zobaczyl pierwsze efekty chodzenia na silowne .Oczywiscie sa wyjatki ale to juz idzie fama na dzielnicy ze bierze od lat - wzmianka do 1 zdania xD

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
rolnik masz racje o tym nie pomyślałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
u mnie ziomek 2 lata on jest< lat 22 w tym roku > a zaczol w wieku 18 :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najlepsza kreatyna

Następny temat

jak z odblokiem

WHEY premium