SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

roczny cykl na małych dawkach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1188
Witajcie, chciałem stworzyć taki topic bo dużo się naczytałem u używaniu sterydów itd. nie wiem czy muszę wklejać ankietę, bo nie pytam o jakiś konkretny cykl tylko o ogół, no ale jak będzie wymagana to z góry sorry i wkleje!

co myślicie o długich (rocznych) cyklach dla początkujących? początkujących w sensie że nie mają wiele cykli za sobą ale troche już poznali się na siłowni/dopingu. naturalnie teścia mam niskiego więc o potencjale młodego wieku(22 l.) mogę zapomnieć
i w ciągu roku nawet zmieniać cele i dietę, np. 3-4 miesiące "na mase", 3 tygodnie lekkiej redukcji, potem znów na masę. dawki dobierać mniej więcej do przyrostów, czyli jak już jest stagnacja mimo manewru z treninigiem/dietą dorzucić choćby 50mg/tydzień albo zwiększyć częstotliwość iniekcji o 2 dni. coś podobnego do tematu omki ew 16/21d.

trzymało by się to kupy? po prostu mam swoje cele i czy lepiej zrobić tak jak pisałem powyżej, czy po każdym cyklu czekać miesiąc dwa (robić odblok) i znów zaczynać... tak to bym sobie chyba mniej namieszał w hormonach stosując ciągle to samo?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze troche musisz poczytac
miedzy cyklami mozna robic mosty
"szczal" omy co 2- 3 tyg poprostu zastepuje twojego naturalnego testa, wiec po co wyreczac jajka w produkcji?
Jezeli masz stagnacje patrz pierw dzial dieta, pozniej trening, a dopiero na koncu doping
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Lepiej jeden a porządny cykl niż 4 odbloki w roku- nie zapominajmy , że to lekarstwa dla kobiet ...
Nie ma co podbijać dawek- tym bardziej , że nie masz niewiadomo jakiego stażu w dopingu. Robi się zastój, albo dorzucić kcal, albo robić most +hcg kilka tygodni i ruszać spowrotem z nowymi akumulatorami .
Sam się przystawiam do czegoś takiego. Jak badania w normie to w zasadzie czemu nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Vegeo: niedoczytales, tam pisze "co myslicie o dlogich (rocznych) cyklach dla poczatkujacych"
po za tym w wieku 22l troche zawczesnie, glownie chodzi mi o sprzet, bezplodnym mozna sie stac i mlodzi maja dobra produkcje endogennego tst( zreszta pier.ole sam juz kolo 2lat on we wrzesniu koncze 24 )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Jak bijesz cyklicznie HCG to nie powinieneś stać się bezplodnym. Oczywiście, jest taka możliwość, ale decydując się na doping każdy jest (przynajmniej powinien) być tego świadomym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1188
no ja wlasnie myslalem o tym zeby brac teraz 500mg e15d a potem ewentualnie 500mg e21d + hcg ,albo samo hcg. tak powoli ale do celu.
a co do płodnosci to najwyzej lekarz się będzie martwił (tak pol zartem pol serio), zreszta jak bym się miał bać o płodność to bym w piłe nie grał ani sztuk walk nie uprawiał

ketmo a napisałbyś jak u ciebie to mniej więcej wygląda i czy jesteś ogólnie zadowolony ?

Zmieniony przez - Grizzly w dniu 2012-08-02 16:45:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co tu duzo pisac, lece na omce, hcg bije cyklicznie, co jakis czas cos dorzucam, w zaleznosci od potrzeby tak to mniejwiecej wyglada
co do zadowolenia, to wiesz sa plusy i minusy, aczkolwiek jakby niebylo ok poprostu bym niebil
jezeli chcesz porady odnosnie Twojej osoby uzupelnij ankiete
ps. ostatnio widzialem temat o tescie przez caly rok, powinien byc jeszcze na pierwszej stronie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 384 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6416
z tym dorzucaniem kcal(a szczegolnie wegli) w przypadku gdy "nie idze" i jest stagnacja to radze sie opanowac Wegli to sobie moze dorzucic osoba z niedowaga ktora cwiczy rok ale jak ktos obeznany z dieta robi mase powiedzmy z kilka miesiecy to w momencie w ktorym przestaje isc dorzucenie wegli to jest d.e.b.i.l.i.zm. Jak nie idzie a leci juz np 5 woreczkow ryzu dziennie to dorzucanie szostego to jest droga do spyerdolenia sobie sylwetki Zamiast dorzucac ten szosty worek NALEZY zrobic redukcje do niskiego poziomu tluszczu(czyli mowiac prosto schudnac) Po takiej redukcji wrazliwosc insulinowa zostanie poprawiona i bedzie szlo na znacznie mniejszych ilosciach wegli




Zmieniony przez - JesseJane w dniu 2012-08-02 17:57:59

Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Grizly nie wiem czy poczujesz roznice, bo to w sumie blisko naturalnej produkcji.
Lepiej leciec np 250mg e5d a pozniej tak e21. To i tak niska dawka.
Poszukaj kilka stron wczesniej była dyskusja o biciu omki e16 lub e21d . Tam bedziesz miał dobre źrodło inf.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zreszta pier.ole sam juz kolo 2lat on we wrzesniu koncze 24 Ja mam 23 lata jestem pół roku on na samym tesciu dawki max 500mg i zmieniam estry oczywiście hcg bite co 8 tygodni 5000iu rozbite na 5 dozy po 1000iu.Powiem tyle fajna sprawa przyrosty powolne i stabilne teraz jadę mixa 250 e5d planuję tak do połowy września i wejść w PCT ale jak z tym będzie zobaczymy.Testosteron uzależnia psychicznie im dłużej się jest ON tym trudniej z cyklu zejść,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 459
zbyt długo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dorzucenie mety na koniec i odblokowanie.

Następny temat

Prohormon Pro-tren

WHEY premium