SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron cały rok w małych dawkach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 195
1. WIEK: 21
2. WAGA: 74kg
3. WZROST: 176cm
4. WYMIARY:
-biceps: 39,5cm
-klatka: 110cm
-udo: 66cm
-talia: 85cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ok 2,5 roku
6. DIETA:
-białko: 250
-węglowodany: 50
-tłuszcz: 45
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Pierwszy cykl
8. TRENING: Split 5x/week
9. CEL CYKLU: Redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 12%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Endomorfik
13. STAN ZDROWIA: Bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak łysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 110kg
-martwy ciąg: 160kg
-przysiad: 135kg




Witam, mam takie pytanie. Jestem obecnie w 13 tygodniu cyklu na 400mg test cypio 70mcg T3. (piramida do góry)
Chciałbym pociągnąć cykl jeszcze 3 - 4 tygodnie i wypadałoby kończyć i reversować. W związku z tym mam takie pytanie:
Czy są przeciwwskazania aby lecieć na testosteronie solo w małej dawce (np 250mg/e7d) cały rok?
Oczywiście cyklicznie bijąc hCG i kontrolując estrogen.
Myślę nad tym ponieważ zależy mi na dobrej regeneracji, która ze względu na dość napiety tryb życia kuleje...


Dzięki za rady i pozdrawiam :)






Zmieniony przez - Wireless w dniu 2016-06-14 21:09:05

Zmieniony przez - Wireless w dniu 2016-06-14 21:09:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 195
miczelx
Ja zarlem clom 6 czy 8 miesiecy, zostaje mi juz tylko HRT, gdyby nie naduzywanie saa wlasnie w mlodym wieku wszystko byloby ok, a tak jestem uwiazany do strzykawki z czego kiedys nie robilbym afery, ale w zyciu priorytety sie zmieniaja, mi wogole juz nie zalezy na przyrostach etc wiec nie jest to idealna sytuacja




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masz 21 lat, albo rób pct albo cykl mostek cykl mostek, bo potem ciężej będzie się odblokować, a taka dawka to za wiele na niej nie ubudujesz, a będziesz się cały czas blokował.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Można i na większych dawkach, można i dłużej niż rok.
1

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Pewnie że możesz, zmieniasz okresowo dawki i estry w wieku 23lat jednak rok to rozwiążanie maksymalne, w tym wieku odblok też jest łatwiejszy niż u ludzi 30 plus lat gdy spada endo testosteron.
Okresowo wbijaj hcg, co 8tyg , daj jakiś IA exe /lub arimidex , badaj estrogen cyklicznie co 4-6tygodni,prolaktynę od czasu do czasu. To chyba wszystko co najważniejsze.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 195
IA cały czas pod ręką, będę szukał dawki odpowiedniej do poziomu estro. HCG myślałem nawet co 6 tygodni wrzucić. Takie w sumie HTZ by z tego wyszlo. Dzięki piękne za odpowiedzi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Wbijanie tak jak napisales to najglupszy pomysl na jaki mogles wpasc na chwile obecna

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Możesz rozważyć danie symexu przez cały cykl 6mg e4d, e-2 będzie, raczej na dobrym poziomie, poza tym exe ma , jeszcze kilka pozytywów na cyklu, dodawaj go też do hcg w dniu wbicia 12,5mg.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 195
Ile ludzi tyle opinii hehe ;D A jakbyś zrobił Miczelx? Jednak odblok czy bić inaczej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
No chlopie 74kg wagi, 21 lat i Ty chcesz ciagnac roczny most ? bez jaj
Zeby to byla sytuacja ze masz +100kg miesa i musisz za wszelka cene to trzymac bo planujesz start, a Ty chcesz ladowac dla samego wbijania, rozumiem to spoko wszyscy wpadalismy na podobne posmysly ale to byly bledy,
Daj organizmowi popracowac naturalnie, niech mechanizmu ryszy na nowo, poziom testa pewnie bedzie spory, a Ty nawet na sucho mozesz dalej robic progres jezeli dograsz zarcie i progresje treningowa
3

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 195
Raczej nie mam co liczyć niestety na spory poziom testa po odbloku, przed cyklem było niedużo powyżej dolnej granicy mimo młodego wieku. Ale faktycznie, może jednak wypadałoby pomyśleć o odbloku... Niestety Dzięki za post
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82681 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699319
Jesteś młody ,teraz zdecydujesz się na roczny cykl a za rok przejdziesz na dożywotni?
Nie kombinuj ,tylko rób odblok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

porada cykl

Następny temat

Pomoc w doborze srodków na drugi cykl

Wiecej