SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najlepsza kreatyna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 316
jak jest najlepsza kreatyna dostepna w tej chwili na rynku, i jaka jaka jest jej cena
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
nie wiem może siła sugestii w przypadku mono chodzi o rozdrobienie i wchłanialność jak dla mnie universal i multipower nie mają sobie równych a dawka 5g zupełnie
Przy tańszych firmach mam problemy żołądkowe jelitowe także wychodzę założenia że tańsze kreatyny mają mnóstwo uzupełniaczy i jak dla mnie osobiśćie różnica istnieje.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
nie ten dział
ale wg mnie jeśli chodzi o mono to z universala w prochu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
najlepsze jest mono tanie i zawsze działa

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
amerykanska, z dosypka mety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24338 Napisanych postów 68046 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537674
najlepsza kreatyna zrobi z ciebie skoorwesyna

Zmieniony przez - iizziikk w dniu 2010-07-23 21:19:25

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Tanie mono to Vital Max.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 243 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1543
dokładnie zgadzam się z drRzezio pamiętam tego vitalmaxa sączyła wodę jak gąbka ^^
A tak w ogóle autorze postu nie takiego czegoś jak najlepsza kretyna pewna kreatyna jakiejś firmy może działać na każdego osobnika inaczej i czy zadałeś pytanie w dopingu z tego powodu, że chcesz dorzucić mono po cyklu z saa lub ph?? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
w proszku najlepsza

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 243 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1543
drRzezio akurat mi nie o classic chodziło
lecz o tą [https://www.sfd.pl/VITALMAX_Creatin_Monohydrate-t294828.html] 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Ale zielona jest droższa od niebieskiej. W czym jest lepsza?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl

Następny temat

teść cały rok w dawkach leczniczych

WHEY premium