SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tauryna czy glutamina ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1073 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14855
Demon23

Co ty za glupoty piszesz nie musi wscale spozywac iles tam gram serwatki. Jezeli ma kase to se kupi bialko i bedzie pil wedlug brakow. Poczytaj sobie zanim bedziesz cos pisac

PODSUMOWANIE TEST: Fitness Authority KA GJL + KA + VITARGO by CZB -> http://*******/18cq 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
lepiej przyswajalne? raczej nie, te wszystkie prochy sa zrobione tak zeby jak najlepiej sie przyswajaly, ale zdrowe to na pewno nie jest ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3299
no nie wiem, mój brat brał glutamine, efekty były, ale tauryna daje dodatkowego kopa, wiec....ale skoro to moje pierwsze spotkanie z kreatyna to chyba glutamine wezme,

A jeszcze jedno pytanko, kreatyne mozna rozpuszczac w soku np pomaranczowym??
i ta glutamine jakby co tez??

Chłop potęgą jest i basta.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
powiedz mi jakie efekty mial po glutaminie i jakiego kopa daje ci tauryna ^^
Mieszac z sokami mozesz, najlepiej winogronowym, porcje po treningu zapijaj carbo/dextro w dawce 0,5-1g/kg mc

Zmieniony przez - Dasiu2 w dniu 2007-01-05 15:15:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1413
Dasiu, no niekaz chlopakowi zapijac po treningu 70-80g dextro hehe, bo sie porzyga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
a czym tu rzygac? ja zarlem po 80-100g carbo i jakos mi sie rzygac nie chcialo, zreszta napisalem przedzial w jakim jest sens brac ww do mono wiec sam sobie dobierze odpowiedni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3299
ale jakbym sobie zakupił OLIMP Whey Pro Matrix to tam jest juz niby glutamina to potrzeba jeszcze dodatkowo osobnej L-glutaminy??

Chłop potęgą jest i basta.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
ty sie wes za diete a nie za glutaminy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1097 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19454
Demon23 głupoty gadasz i tyle!! do krety weź albo carbo albo gainbolica 6000
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1413
Glupoty?? To chyba Ty nie wiesz co piszesz stary, na jakiej podstawie twierdzisz ze glupoty? ja doradzam na podstawie wlasnych doswiadczen z kreatyna, bialkiem i glutamina, a Ty zapwne na podstawie wypowiedzi ludzi na forum.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakis dobry Gainer

Następny temat

Jak brać ?

WHEY premium