SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tauryna - czy daje energie na treningach

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10602
Potrzebuje coś na zwększenie energii na treningach i poprawienie wytrzymałości.Czy Tauryna się do tego nadaje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33000
nie za bardzo chociaz jest cos w polączeniu jej z kofeina. sprubuj tyrozyny albo jakiś dopalaczy speed8(jez tez cos takiego z nutreda). żeń szeń tez jest spoko, ale mozesz nie poczus jego działania. Proboj jakis miksow włąsnych, te z reguły najlepiej cie poklepia

Zmieniony przez - fatboyslim w dniu 2006-01-29 00:47:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
tauryny i tyrozyni nie czuję.
kawa.
shleha z Nutrendu - to mogę polecić smiało.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
mietki - ja odczuwalem tauryne w sporych dawkach, podawana na pust zoladek, tzn dzialala do 3dni, pozniej jakby organizm sie przyzwyczajal, poprzez dzialenie rozumiem to ze nie mialem uczucua sennosci, zniechecenia , a byla swoista sklonnosc do dzailania.
fakt , ze najlepiej dzxiala kofeina a juz efedryna gasi wszystkie tauryny, tyrozyny, kofeiny i inne cuda .

pozdrawiam
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
heh ostatnio dostałęm kapsa nowego m,ixu efedryny i kofeiny z aspiryną..nielegal.
podobno masakra kopniak.
łyknąlem na 45 minut przed treningiem.I poszedłem spać.
na siłowni byłem jak gimnazjalista.
a np. syntetyczna kofeina Kaizena - też nei odczuwałem, dawki 200 mg na kapsa.
Ostatnio testowałem shleha Nutrendu - bomba.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13826
mozesz tez sprobowac life energgy treca . niezle pobudza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 337 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27423
na mnie najlepiej zawsze działa zwykła mocna kawa

"Bodybuilding is not a hobby, it's a lifestyle"
"Więcej wart jest cierpliwy niż bohater, a ten, kto opanowuje siebie samego,
więcej znaczy niż zdobywca miasta" Biblia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
Mietki zatem nalezysz do nielicznych , ktorzy po efedrynie zasypiaja, ja tez mam takiego kolege z ktorym bierzemy na czczo staka II 500mg efedrynyn i ja cwicze jak na "towarze" a on jest senny i rusza sie jak mucha w smole.
Co do Twej wypowiedzi na temat glutaminy : brutalny wniosek - liczy sie dobra micha, solidny trening, regeneracja (jakis masaz, kąpiel ...) prawdziwy "towar" a reszta to tylko dodatki jak uszlachetniacz do paliwa - samochod i bez nich pojedzie .
W tych dodatkach :witaminy , mix bialkowy i reszta nie jest potrzebna.

pozdraiwam
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Yes.
yknałem mixa ma huang, po syntetyku mnie woziło kiedyś.mimo ze stosowałem tylko przed treningiem 25 mg, po jakimś czasie miałem napady nierównego kołatania serducha.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1949
Witam.na mnie tauryna działa rewelacyjnie!!biore 3gramy na okolo 30min przed treningiem.oprocz za***... kopa czuje sie jakbym był po paru głebszych (tzn. lekka euforia)POZDRAWIAM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NITROBOLON!!!

Następny temat

Mega Mass 3000,Metal Blast (Universal)????

WHEY premium