SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tłuszcz na tyłku

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Przy bilansie zerowym nie ma jak wrócić , przy dodatnim (na masie) wróci

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78
z góry mowie ze zaden nawet prywatny lekarz nie przepisze wam antyestrogenu!!!powie wam ze taka wasa natura itp,zbadajcie sobie poziom testostronu,i prolaktyny,w kazdymlabie koszt ok 25 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21532
sory za odswiezenie tematu, ale mam pytanie a mianowicie czytalem ze nadmiar testosteronu w okresie dojrzewania (w ktorym sam jestem) moze przyczynic sie do "zwiekszenia" estrogenu (tylko nie pamietam na jakiej zasadzie, ale z tematu na tym forum), to czy jest mozliwe ze po okresie dojrzewania ta cala lipomastia + tluszcz na nogach i tylku, wroca do normy ? Poprostu nie wiem czy jest sens zabierac sie za cwiczenia skoro osoby w tym temacie twierdza ze same cwiczenia nie pomoga i nie obejdzie sie bez jakis srodkow typu nolva itp. Z gory zaznaczam ze to nie jest tluszcz "z masowki" lol
tylko gentycznie od nie pamietam kiedy, uda+tylek zawsze grubsze byly mimo ze od 2 lat nie jem slodyczy i staram sie jesc glownie rzeczy zawierajce malo wegli, duzo bialka

ps. sam zauwazylem u ok 2 chlopakow w moim wieku ktorzy tez sa w okresie dojrzewania i charakteryzuja sie nadmiernym owlosieniem ze maja grubsze uda (na tylki nie patrzylem ;p )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Chemia bez ćwiczeń też nic nie da najpierw trzeba wejść na ujemny bilans kaloryczny. Btw działanie aromatazy jest wzmacniane przez alkohol, więc piwko jak najbardziej tu się łapie .

Zmieniony przez - jogger w dniu 2007-07-04 16:18:50

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21532
hej nie odpowiedziales na najwazniejsze pytanie me czy jest szansa ze to przejdzie samo po okresie dojrzewania kiedy hormony przestana tak szalec ? oczywiscie cwiczenia swoja droga ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
szansa jest

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2
Zeby spalić ten tłuszcz musisz zawinoc qwert321 w dywan b oto **** zlamany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 344
szansa jest ze po okresie dojrzewania bedziesz mial jeszcze wiecej tluszczu na tylku niestety,i jogger myli sie bo nawet przy dodadnimbilansie i braku cwiczen,biorac antyestrogen np femare , tluszcz zacznie znikac i sylwetka stanie sie meska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
nawet przy dodadnimbilansie i braku cwiczen,biorac antyestrogen np femare , tluszcz zacznie znikac
Jest to niezgodne z prawami fizyki po prostu będzie się bardziej równomiernie odkładał

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
zobaczcie jak pani w moim avatarze ma równomiernie rozłożony tłuszcz na pupie , wcale tak źle to nie wygląda

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z łydkami.........?!

Następny temat

jaja z makaronem

WHEY premium