SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tłuszcz na tyłku

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28
nolwa ? a czy to dla kobiet wskazane możee?? pliz odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
to bloker receptorów estrogenu więc działa na każdą płeć

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2270
siemanko. wiesz ja tez mam problem z dupą ale tylko podczas masowki. w zasadzie z przyjsciem lata nie mam juz tak odstajacego tylka ale bedac na spalaczu robilem pewne cwiczenia ktore na pewno pomogly.
cwiczenia nieco moga sie wydac prozaiczne ale sa bardzo fajne:
lezac na brzuchu lekko unosimy wyprostowana noge i trzymamy przez 10sek. opuszczamy i robimy to samo z druga noga. obie nogi po kolei to jedna seria. robimy 10serii(czyli dziesiec 10-sekundowych przytrzyman na kazda noge)
potem po 10 seriach robimy 3 nieco bardziej dynamiczne: w ten sam sposob ale jedna noge unosimy na 3 sek i opuszczamy-tak 10 razy kazda noge.
po tych 3 seriach robimy 2 z przytrzymywaniem na 10 sekund.
na zakonczenie unosimy obie nogi (uwazamy zeby nie napinac prostownikow) i trzymamy przez 10sek a po tym cwiczeniu unosimy rowniez obie nogi ale na 3sek i te przytrzymywania powtarzamy 10 razy,
pozdro moze Ci pomoze:)

Train4Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 115 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3687
Mam podobny problem jak autor tematu -- typowa budowa endo ze wszystkimi tego konsekwencjami. Duzo cwiczę, w miare racjonalnie sie odzywiam i wage mam prawidlowa do wzrostu, ale mimo wszystko jestem troche otluszczony no i tkanka tluszczowa odklada sie w okolicach bioder i niestety na klatce piersiowej (lipomastia).

Bylem z tym u endokrynologa. Badania wykazaly przecietny poziom testosteronu i poziom estrogenow w gornej granicy normy. I wlasnie w zwiazku z tym wysokim poziomem estrogenow pomyslalem sobie, ze w/w srodki moglyby mi pomoc.

Mam tylko jedno podstawowe pytanie:

Czy efekty dzialania opisanych wyzej srodkow farmakologicznych sa trwale?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1463
Jak będziesz załatwiał to poproś o więcej jedno opakowanie, wyślesz mi je, solidnie zapłacę...:) Proszę!

Nigdy nie przestane ćwiczyć, choćby nie wiem co.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Czy efekty dzialania opisanych wyzej srodkow farmakologicznych sa trwale?
Niestety nie, to robota genu kodującego aromatazę.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
pstawny, a sam nie śmigniesz do endo? Na receptę arimidex chyba jakieś grosze. Btw tu wrzuciłem listę antyestrów dostępnych na necie, lecz niegwarantowanych:
https://www.sfd.pl/kobieta_problem_umięśnione_łydki-t308304-s6.html

Zmieniony przez - jogger w dniu 2007-05-30 15:41:24

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1463
Jogger przecież mi lekarz nie przepisze, oni przepisują to kobietom, chorym na raka itp. Chyba że bym dał kopertę ale na to jestem jeszcze za młody.

Nigdy nie przestane ćwiczyć, choćby nie wiem co.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Jak się podeprzesz wynikami jak Marek, to dlaczego miałby nie przepisać? Co najwyżej uderzyłbyś na wizytę prywatną

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 115 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3687
Jeszcze jedno pytanie o trwałość efektów. (Chociaż widze, że w tym momencie topic juz prawie nadaje sie do innego działu

Załóżmy, że przy nadzorze lekarza zaserwuje sobie któryś ze specyfików i, jak opisał muzikman, uda mi sie w końcu wypalić tłuszcz z miejsc z których nigdy nie chciał zejsc. Co dzieje się potem?

1)Przestaję brać specyfik i tluszcz powraca na swoje z góry upatrzone pozycje (biodra i klatka piersiowa), i ciało znowu robi się 'nalane' nawet jezeli trzymam 0 bilans kaloryczny CZY 2)Tłuszcz nie pojawia sie w miejscach w/w wymienionych tak dlugo jak dlugo bede utrzymywal odpowiedni bilans kaloryczny

Pytam się bo efekty uboczne podanych wyżej specyfików mogą być dosyć brzemienne w skutkach (w zależności od środka jest to albo obciążenie wątroby, albo obciążenie układu krążenia albo podwyższone ryzyko raka prostaty...).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z łydkami.........?!

Następny temat

jaja z makaronem

WHEY premium