SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tłuszcz na brzuchu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26
mam problem bo od dawna myśle nad Muay thay ale nie wiem czy mam jakieś szanse z moim wzrostem i waga mam 170 cm i ok 60 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Zapisz sie na siłownię. Masę zawsze możesz zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
Przy treningu thaia bedzie Ci ciezko narbac masy. Najpierw jedno, a potem drugie. A co? Zdecyduj sam.

Zmieniony przez - Fong w dniu 2005-05-01 00:10:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 208
Strzałka!Odniosę się do tematu, z doświadczenia trenowałem jako nastolatek ważący 74kg zbijałem wagę do 69kg, miałem przerwę, kupiłem samochód,siedząca praca itp. teraz ważę 106 mam bandzior od 1,5 roku trenuje systematycznie - jest tak grubasa zawsze trudniej posadzić na bęben ,jasne że trenuje cały czas w parterze i mięśnie nie są zwiotczałe, ale warstwa tłuszczu też jest - inna sprawa że nadwaga wpływa negatywnie na kondycję - w 4 rundzie zwykle sieadam i mało boksuje- coz są + i -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
No moja dziewczyna ma super ładny kaloryferek - a nigdy brzuszków nie robi, po prostu jest chuda.

Zaś ja robie każdego dnia ćwiczenia na brzuch, i ledwo widac zarys kalorywefka.
Wniosek - ładny brzuszek to sprawa diety/odchudzania w 90%,

przybierając masę i zarazem chcieć mieć kaloryferek - to trzeba chyba z 50 min dziennie ćwiczyć.

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
"przybierając masę i zarazem chcieć mieć kaloryferek - to trzeba chyba z 50 min dziennie ćwiczyć"

wortal niekoniecznie sam stosuje diete na mase i faktycznie juz troche przytylem, ale cwicze na brzuszki to: https://www.sfd.pl/temat144665/  i karoryfer mam ;] (nie ze sie chwale tylko chodzi o to ze te cwiczenia naprawde dzialaja:), a na dodatek zajmuja od 5min na poczatku cyklu do 25 min na koncu cyklu.

p.s. mozliwe ze widziales, ale polecam innym :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
ale w tamtym treningu nie ma cwiczen na miesnie skosne i dolne partie brzucha(pisalem to juz tam).

www.waikru.info  -tu mozecie sobie sciagnac inny trening na miesnie brzucha-abs2.przeczytajcie przynajmniej pierwsze strony bo zawieraja bardzo wazne informacje.

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
kurcze pawelek chetnie bym ogladnąl, ale po sciagnieciu i wypakowaniu tego pliku jak chce go otworzyc za pomaca worda albo notatnika to wyskakuja mi jakies gryzmoły Nie wiem moze wiesz o co chodzi, a jka nie to czy mozesz mi przeslac tresc w notatniku na adres: [email protected] bede bardzo wdzieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
wiem o co chodzi-trza miec acrobat readera.

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
aa faktycznie o to chodzilo :) Co do treningu, również bardzo fajny jak skoncze szósteke to wybroboje ABS// :)


p.s. juz ci 2 sogi lece ;] Jak bede mial abonent to dam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zasady w WTF a ITF

Następny temat

WTF a ITF różnice

WHEY premium