SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szybkie pytanie i spadam

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 267 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62177
Po jednym strzale enana to mogłeś poczuć najwyżej placebo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1876
Jeżeli brałeś tylko kreatyne to może zakup jakieś odżywki, a nie bierzesz się za bezsensowny cykl. Za mało tego masz i nie opłaca się tego wbijać, jak już tak bardzo chcesz to dokup tego więcej i zrób normalny cykl z normalnym odblokiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Cóż, wielka jest siła sugestii

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1277
Enan 2x tyg pon i piat bic;) a nie raz wtyg;) to jakbys wgl nie bil. Ja wale cido 250 2 x w tyg plus sroda omka,a potem bije deke cypio suste tren i metke;) i odblok gruby;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
Dodam do tematu ze niewyregulowane lub zle wyregulowane hormony po cyklu mogą skutecznie zniszczyć ci tą atletyczną sylwetke a nawet możesz mieć problem przez dluższy czas zeby ja odzyskac.
Więc albo walić bombe co ma ręce i nogi albo wcale,bo to nie kreatynka a manipulacja gospodarka hormonalna i slad po ingerencji w niej zostaje

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
edit: pomyłka

Zmieniony przez - shocker w dniu 2014-04-19 19:01:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrozumiałem czyli odstawiam jak bez sensu to bez sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
no teraz mądrze prawisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1876
albo odżywki wrzuć albo zrób już normalny cykl, dokup tego więcej i wtedy wbijaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy można robić strzała by nie blokowało np.1 na 2 tyg???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie do aktualnego cyklu + pytanie odnośnie odbloku

Następny temat

jaki odstęp po mecie

WHEY premium