SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sztangi jakie?

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3434

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Duda 100% racji !!! My zresztą nie wyrabiamy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 377 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31462
no tak ja mowili wczesniej kup olimpijke a co do ciezarow to moze uda ci sie zamienic z kims ciezarkami na takie z otworem fi 50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4831
a nigdzie sie nie da dostac takiej jak olimpijska tylko fi 30 przeca olimpijka ma tylko fi50 na koncach a cała częśc chwytna jest jak zwykła sztanga i nigdzie nie idzie znaleśc zwykłych sztang co maja wytrzymałośc wiekszą niz 160-180 ciekawe

Big Arms

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Wszystko jest kwestia ceny, zrobienie takiej sztangi wymaga obróbki materiału i jest do zrobienia ale w tej chwili nie mogę powiedzieć dokładnie ile będzie kosztować bo trzeba najpierw zrobić 1 sztukę i koło niestety zamknięte :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 377 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31462
jesli kupisz sztange o srednicy fi 30 i nie bedzie zbyt dluga to powinna wytrzymac jakies 250 kg
ja sam podnioslem 195 kg w mc na sztandze o srednicy 26 mm ktora miala gwarantowana wytrzymalosc 150 kg
a jak patrzylem na allegro sztangi fi 30 maja wytzymalosc 180 a zawsze mozna naladowac wiecej

ale nie tyle co pisales P bo 300 kg to raczej nie da rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 419
izio1: tak tylko jak ma wytrzymałość 180kg, a kolega narzuci ok 300kg - tak ile potrzebuje - to mu gryf walnie i więcej szkody będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Byłem i rozmawiałem z człowiekiem który coś takiego jest w stanie zrobić na tzw. specjalne zamówienie ale tak jak podejrzewałem przy 1 sztuce to się nie opłaca bo krzyknął 800 PLN.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
za 800 pln to Zestaw olimpijski z 135kg obciążenia więc się nie opłaca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Ludzie, sztanga nię pęknie podczas martwego ciągu, ani wyciskania na płaskiej. Zagrożeniem jest tylko przysiad, bo sztanga jest podparta na środku i dlatego się łamie/wygina. Podczas MC lub ławki sztanga jest podparta w 2 miejscach, co znacznie zwiększa jej wytrzymałość i prawdopodobieństwo uszkodzenia jest znikome. Inną sprawą jest to, że na zwykły gryf 30mm nie założysz 400kg, bo po prostu na gryfie zabraknie miejsca na talerze. Niestety w przeciwieństwie do tragarzy - za noszenie ciężkich rzeczy płacimy MY.

Możesz spróbować ściągnąć łożyskowane tuleje z gryfu olimpijskiego. Będziesz wtedy miał atestowany, wytrzymały gryf tylko bez grubych tulei. Jeśli ktoś zrobi ci taki gryf na zamówienie - to i tak będziesz ćwiczył na własne ryzyko, bo atestu nikt ci nie da.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Krzych ale jak zdejmie tuleje z gryfu olimpijskiego to nic mu nie da bo gryf zostanie sam bez blokady na miejsce chwytaną a miejsce na ciężar
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KELTON - test

Następny temat

stojaki do przysiadow

forma lato