SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stojaki do przysiadow

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3013

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16337
Witam .mam pytanie odnosnie stojakow do przysiadow.zalezy mi na na tym aby po zejsciu do dolu w przysiadzie miec mniej wiecej na wysokosci barkow poziome profile,takie zabezpieczenie ,w razie czego moc odlozyc sztange.dacie rade stworzyc cos takiego ,bylbym zainteresowany.mam nadzieje ,ze obrazowo to opisalem.pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Harem: Nie mogę tutaj za wiele pisać o kosztach i sposobach produkcji bo konkurencja to czyta. Zapewniam Cię że jakościowo jesteśmy znacznie dalej niż Tobie się wydaję i włożyliśmy w to naprawdę ogrom pracy w ostatnim roku. Jeszcze 3 lata temu tak samo nie rozumiałem jak zamawiając okna do mieszkania za kawałek okleiny muszę dopłacać jak za zborze. Teraz już wiem dlaczego :) Ale w pewnym stopniu się z Tobą zgadzam :) I jeśli nadal Cię to interesuje i masz czas czekać 1-2 miesiące to możemy Tobie zrobić to gratis. Nie będziemy Ciąć boszem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Kamil88 zrobil takie stojaki a jak chesz keltona to jest brama od tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 851 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13195
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Na zamówienie robimy takie sprzęty javascript: test('');
javascript: test('');
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16337
nie chodzi ani o smitha ani o ta klatke.widze ze nie zrozumielismy sie.ma to wygladac tak jakby wziasc z oferty kelton stojak na sztangi i na wysokosci okolo metra dospawac poziome profile w przod na ok 0.5 metra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Wiem o co chodzi, robimy takie z asekuracją za dopłatą 100 PLN.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
taka duża dopłata za kawałek metalu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Maximus_20: To jest cena nie tylko za materiał, my musimy liczyć wszystko, tym bardziej że nie jest to seria tylko 1 sztuka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2831
oni nawet za to ze skroca wysokosc jakiegos sprzetu (czyli obetna profil ) kaza sobie slono placic (to nie zadna bajka, mysle ze potwierdza + jakies tam tlumaczenie) wiec nie dziwi mnie doplata stówki za troche metalu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Harem: No tak to już jest że jak się zamawia coś nietypowego to jest drożej :) I nie jest to kwestia mojego widzimisię tylko faktycznie to wyliczaliśmy. Zazwyczaj odradzam takie nietypowe rozwiązania i modyfikację bo po prostu się nie kalkulują dla indywidualnego klienta, ale żeby być rzeczowym koszt podaję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2831
staram się Was zrozumiec ale czy proste uciecie profili 'boszem' jest az takie kosztowne? to 5 minut pracy nic wiecej, klientow byscie napewno nie stracili przez takie cos tylko odwrotnie, a przez takie akcje ich nie zyskacie napewno- przeciwnie.

ja rozumiem ze placi sie za nietypowe konstrukcje, ale piszac w tym przypadku NIETYPOWE nie zachowujecie sie profesionalnie bo to nie zaden dziwolag tylko poprostu sprzet nizszy o pare cm ktorego reduckja wysokosci jest prosta jak budowa cepa.

jesli za uciecie doslownie 3 profili liczycie sobie stówke czy '..set' złotych to troche za drogo sie cenicie, do hesa jakosciowo Wam jeszcze bardzo daleko a do ich cen juz bardzo niewiele.

moim zdaniem nie tedy droga, takie czasy ze trzeba walczyk o klienta i dostosowywac sie do jego potrzeb nie koniecznie zdzierajac z niego kase, ale kazdy sam sobie odpowie jakiego wyboru dokona

pzdr.

Zmieniony przez - Harem w dniu 2008-06-12 10:03:31
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sztangi jakie?

Następny temat

Avenger czy Tryton?

WHEY premium