SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie sprzęt do aerobów ?

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1205

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Mam do wydania 550zł na jakiś sprzęt do aerobów, ale zastanawiam sie nad wiosłami a orbitem ? Co lepsze do aerobów ? (Ja skłaniam się do kupna wioseł
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Twój wybór. Ja mam orbitreka i nie narzekam. W sumie fajna sprawa, rusza się całe ciało, a nie tylko nogi, jak na rowerze. Orbitreka kupiłem jakieś 5 lat temu w TESCO, ale jest całkiem stabilny (jak kupisz w Keltonie, będziesz miał pewność, że od razu się nie popsuje).

Interesuje cie jakiś prosty model? Czy bardziej rozbudowany?
Na dobrą sprawę, cena jest w znacznym stopniu uzależniona od komputera (monitorka) i innych bajerów (których i tak się nie używa). Patrz głównie na koło zamachowe. A tak ogólnie to nie ma co się aż tak wykosztowywać. Lepiej zainwestować w sprzęt grający na siłkę, bo jazda 20 min jest dość nużąca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
a co myślisz o wioślarzu, i jaki orbiterek polecasz, taki zwykły, żeby szło pokręcić te 1h aerobów, może też być licznik kcal i bicia serducha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Osobiście miałem do czynienia z wioślarzem raz w życiu i to z jakieś 6 lat temu, więc trudno mi się wypowiadać w tej kwestii. Co do orbitreków, to chyba większość ma obecnie funkcje pomiaru tętna. Co do licznika kcal to wydaje mi się, że to jest jedna wielka ściema. Licznik zawsze nabijał w takim samym tempie, nie zależnie kto ćwiczył (ja, czy 50 kg grubszy ojciec). W miejsce tego powiesiłem sobie zegarek ze stoperem i patrzę na czas a nie kalorie. Ewentualnie dobry może być licznik dystansu jaki pokonałeś (ale to raczej w rowerkach).
Ja mam sprzęt marketowy, za 700 zł (wtedy) HMS(?) czy jakoś tak. Ale ogólnie jest całkiem niezły.

Jak coś to pytaj, jestem do dyspozycji.
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Ok, a jak mam wybrać orbita to jakiego, interesują mnie te z keltona, ten by się nadawał ? http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/6/46/510 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Myślę, że spokojnie możesz go wziąć. Choć za dużo danych o nim nie ma. Trudno cokolwiek o nim powiedzieć widząc tylko fotkę i cenę. Jak często i intensywnie będzie używany przez ciebie (+ ewentualnie innych domowników)?

Ewentualnie pogadaj z DUDĄ. On powinien doradzić Ci to co będzie dla ciebie najlepsze w tym momencie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Ja będę na nim kręcił aeroby rano 30min, i po treningu/wieczorem 30-1h. Inni domownicy nie sądzę, ewentualnie wejdą spróbować jak to idzie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Więc wydaje mi się, że powinien Ci w zupełności wystarczyć. Ale to już twój wybór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
weź sobie orbitreka albo rowerek

Ja mam bieżnie ale to zakup dużo droższy 3-4tys PLN
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przesyłka 1 zł ławeczka

Następny temat

Płatność bonem.

WHEY premium