SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szkola a ckd co jesc w budzie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 658
szkola sie zaczela.. ja w 100% ograniczylem spozywanie pieczywa... co brac do szkoly.. ;) by przypalowe to nie było:D plissss rade rade!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 658
i tak zrobie ... ;) ale powiedmzy po tygodniu jak sie kazdy troche pozna ;)... No nic dzieki wam dobrzy ludzie:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
twarog , ryby , serki wiejskie , odzywka białkowa można pokombinować z tłuszczami chyba też nie będzie problemu.

Zmieniony przez - outsidee w dniu 2005-09-01 18:47:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 658
odzywki nie potrzebuje ... nie kupuje jej nawet.. serki wiejskie ...? ryby.. twarog?.. lekki przypadł jesc... ;) A moze powiesz w jakiej postaci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
bierz wszystko co normalnie ;] w pudełku

ja bede brał ryże , sery białe itd napoczątq napewno qmple beda mieli polewke

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
jak ja byłem na CKD to jadłem dużo jajek na twardo....np brałem 4-6 do szkoły do tego brałem kostke twarogu naprzykład , albo pierś z kurczaka w oliwie...pomidorki , pestki dyni oraz orzechy włoskie przecież nie problem wziąść naprzykład....jeśli chodzi o CKD to jakoś miałem najmniejszy problem z tym co brać do budy.....ale jak napisałem jajka na twardo podstawa

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
tylko nie bierz do szkoły ryb żadnych bo będzie capić od ciebie

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
jak chcesz mało przyapalowo to polecam odzywke bialkowa z oliwa z oliwek, ser zóltym, orzechy malo przypałowe rzeczy mozna szybko zjesc nikt nei zobaczy
co do odzywki to mieszasz w domu i przelewasz w butelke nei przezroczysta na przerwie na 2 łyki i git
kombionowało sie troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 658
no.. ;) ale wiecie nowa szkola nowa klasa.. nie chce na idiote wyjsc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2880
jestem teraz na ckd to jem pierś z kurczaka smażoną na oliwie z oliwek w szkole, a wcześniej szamałem ryż z piersią i miałem w dupie czy ktoś się patrzył, czy nie. RObisz to dla siebie, a nie dla jakiś frajerów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1924
hehe wez swiniaka ze zoba przytargaj go za ogon i wszamaj

nie no zart

najlepiej wez sobie kanapki z szynka i serem do tego jakis jogur i ci styknie i ew. jakiegos gainera w pojemniku

nikt ci nic innego nie wymysli jak nie chcesz brac miecha, albo sera

na poczatku zanim sie zaklimatuzyjesz w nowej klasie ja polecam bulki, kanapki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
elchuka on jest na ckd , bierz żarcie w pojemnik a qmpli klasowych olej bo to stado baranów , stwierdzam to po mojej klasie.

Zmieniony przez - outsidee w dniu 2005-09-02 19:59:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szkola , nowa dieta

Następny temat

co przed bieganiem??

WHEY premium