SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

synthol?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
Kur*** nie wiem jak mam pisac zeby kazdy z WAS zrozumial po POLSKU??!!!!
TO jest choroba i nie ma nic wspolnego z tym ze on trenuje jedna reke. Po za tym jesli znacie sie na tym co robicie, a chyba kazdy z Was trenuje to powinniescie posiadac pewna wiedze, ze jesli nawet trenujemy jedna konczyne to druga mimo woli tez w mniejszym stopniu ale rozwija sie i rozbudowuje. Mało tego jesli koles powiedzmy z trenuje tylko jedna reke, to czemu miesnie wspmagajace takie jak klatka, bark, plecy sie nie rozwinely?? Chcecie mi wmowic ze one nie pomagaly mu tachac ciezarow tylko sama reka wszystko robil?

DOuczcie sie prosze troszke a dopiero tworzcie bajki o jednorekim Popeyu dobrze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 253 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1816
iron, pisales ze on tam nie ma sily, drugi piszze ze to choroba ale zaczal cwiczyc i ma sile, wiec niewiem o oc wam chodzi...
zdecydujcie sie, i wez nie kur*wuj bo chyba ktos moze miec wlasne zdanie nie?
a dopoki ktos mi nie pokaze jakiegos artykuly o chorobie, to bede trzymal sie przy mojej tezie.

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2755
Ja od początku mówiłem że to choroba a morwin zmienia zdanie jak przekupka na tagu i miesza jak nie wiem co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 253 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1816
iron pisze ze tam nie ma wcale sily
twoj post
To że ma opuchniętą to nie znaczy że ma ją sobie amputować i siedzieć w domu. Zają się tym czym się zajął i chwała mu za to, ale to nie znaczy że rozbudował tylko jedną rękę, po prostu wzmocnił siłowo tę opuchniętą. Nie wiem dlaczego nie chcesz morwin w to uwierzyć

ok rozumiem
ale jesli tam nie mial sily, a tak jak pisesz gibaccz wzmocnil silowo, to ok rozumiem
a iron teraz pisze ze inne miesnie tez by sie rozwinely

to ja was nie rozumiem, kazdy mowi co innego, nie w sensie ze zmienia zdanie, ale macie inne zdania, jedno mowicie razem ze to jest choroba


no ale dobra chvj jak juz pisalem mam wlasne zdanie, i dopoki nie zobacze arta to nie uwierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 694
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23146
Matthias Schlitte ma ksywe Hellboy a nie Popey,widać że osoby niekompetentne piszą te artykuły
pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1129
widziałem go na żywo w tym roku na over the top.. wygrał swoją kategorię wagową bez nawet najmniejszego problemu, w open wygrał ze zwycięzcą kat do 80 kg równie łatwo.. zatrzymał go dopiero Cedric LaCola! jeden niemiec mówił że w lewej ręce mięśnie nie mają zdolności do rozwoju, a w prawej mają podwójną (coś takiego). Tu nie chodzi bynajmniej o samo spuchnięcie, bo 2 palce ma nadzwyczajnie długie, no i przedramię co widać.. Siłę ma w tej łapie bez wątpienia, ale na pewno nie proporcjonalną do jej wielkości..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
Jeszcze raz i ostatni sprobuje Wam wyjasnic o co chodzi:

Matias to moj znajomy od wielu lat i widzielismy sie wielokrotnie na zawodach. Zwyczajnie jego rywale nie potrafia objac jego dloni a ten co siluje sie na reke wie jak wazny jest uchwyt.
Sam mi tlumaczyl ze jest to swojego rodzaju choroba, ktora spowodowała taka deformacje bo tak to nalezy okreslac i zauwazylem ze czesto w niej lapie kontuzje i jego sila jak najbardziej nie jest adekwatna do wielkosci ramienia.

W anglii podczas walk zawodowych na ktorych bylem i mialem rowniez przyjemnosci komentowac na Eurosporcie moze ktos z Was juz widzial (czwartki 20:00 Eurosport 2 obecnie) jak wygladała walka Mattiasa i pewnego Ali Khana.

W tej wlasnie walce bezradny byl na poczatku z powodu problemow z objeciem dloni Mattiasa byl Ali, jednak krzyczalem do Aliego zeby sie rozerwal i walczyl w paskach i wtedy mial pewniejszy chwyt i jak widac w kolejnych rundach to skutkowało.

Nigdy nie osiagnal Mattias nic po za wygrywaniem drobnych zawodow. Medalu Mistrzostw Świata ani Europy nie wywalczył.

To co napisałem o pozostalych miesniach ktore rowniez w jakims stopniu powinny sie rozwijac, chcialem obalic teorie ze trenujac jedna reke mozesz spowodowac taka dysproporcje.

A jesli macie watpliwosci i nie wierzycie osobie ktora zna osobiscie Mattiasa, to sami zapytajcie go i po problemie!!

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2726
Z tymi co na 2 walczyli to ja bym sobie poradził :D

Btw. to ładna dłoń faktycznie... palce jakby zmiażdżone były wyglądają.


I klimat tych azjatyckich programów :)

Pomogłem Ci ? Kliknij ----------------------------->

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POLSKA 3 MEDALE NA OVER THE TOP 2009

Następny temat

DOBRY START POLSKI NA VI JUDGEMENT DAY BUDAPESZT 2009

WHEY premium