SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplement na redukcje

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13
Witam, jestem nowy na forum więc jeśli temat jest nie zgodny z regulaminem bądź coś jest źle, prosze mi napisać - poprawię to.
A więc zgłaszam się do Was z prośbą o podanie mi jakiegoś suplementu na redukcje (odżywka albo coś). Mam prawie 16 lat, na siłownie chodzę od ponad pół roku, w skład treningu wchodzą oczywiście aeroby. Moja waga to uwaga - 106 kg, przez pół roku udało mi się schudnąć tylko 4 kg. Z dietą średnio - byłem u dietetyka to mi podał do jedzenia jakieś warzywka, nie jestem królikiem i zdecydowanie wole mięcho. Chciałbym brać jakiś suplement, który pomógł by mi spalić tłuszcz. Polecacie coś dla "zielonego" w tym temacie osobnika jakim jestem?
Oczywiście chciałbym poznać Wasze opinie, czy nie jest to szkodliwe, czy nie są to żadne sterydy, zdrowie mimo wszystko najważniejsze, oraz jak stosuje się takie suplementy, gdzie można kupić, dawkowanie i mniej więcej "na oko" (to facet w szpitalu umarł) ile to kosztuje.
Będę wdzięczny za każdą odpowiedź na moje pytanie.
Enjoy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20004
Myślisz, że ktoś odpisze Tobie "Kup ..."? -->

Pomogłem? - Kliknij: https://db.tt/QJPATJaZ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
polecam winstrol nie ma nic lepszego na redukcje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze zrobiona dieta > 10x suplementów

Także zapraszam do działu odchudzanie, poczytaj posty podwiesozne a siędowiesz co trzeba jeść jak i ile, skonstruuj diete, wrzuć na forum, poprawimy ci.

Proponuje miesiąc trzymać diete, i waga poleci bardzo fajnei w dół przy założeniu że bedziesz trzymać tez aeroby

Po miesiącu zmagań szczerze przy tej wadze to nawet przy 1,5 do 2 miesięcy zaczałbym dopiero zazywac jakiś suplementów - spalacze tłuszczy.

Pytanie dlaczego akurat tak ?
Ano dlatego że przy dobrze ułożonej diecie i poprawionej przez ekspertow na forum, i ćwiczeniach powinieneś chudnąć do 1kg na tydzień.

A spalacz dopiero w momencie gdy spalanie tkanki tluszczowej będzie cięższe

___
z spalaczy to hmm - Dyma-Burn Extreme albo Clenburexin. ale nie myśl że kupisz spalacz i samo poleci, stosuj sie do tego j/w a będzie dobrze

Zmieniony przez - LeeJaedong w dniu 2009-12-16 01:15:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13
dziekuje Ci za odpowiedz, sog przyznany, jak tylko bede miec troszke wiecej czasu to przysiade i poczytam
Jeszcze raz dziekuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
16 lat więc stosowanie 10 wskazówek żywieniowych powinno dać rade ( post podwieszony ) a z suplementów narazie nie potrzebujesz żadnych jedyne co możesz kupić to omege 3 ( gold olimpa dobrze cenowo wychodzi ) jest zdrowa i ma dobry wpływ na palenie fatu , ewentualnie zieloną herbatke zakupić i popijać.Pamiętaj że to co jesz odegra największą role , na 2 miejscu trening ( jesteś młody może warto zapisać sie na coś np. sztuki walki )dopiero na 3 miejscu suplementy które bez pierwszych 2 żeczy nie dzadzą nic.Życze powodzenia i wytrwałości p.s. sam jestem na redukcji

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
jak jax:) ewentualnie jakieś witaminki ( tanie masz z Activlabu- ja np biorę top 10 ), może l-karnityna w dobrych, porządnych dawkach ( też miałam z Activlabu bo chyba najlepiej cenowo wychodzi) i najważniejsza jest dieta:) i trening. powodzonka

:):)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie,bo zielony jestem

Następny temat

przygotowania do cyklu marzec-kwiecien

WHEY premium