SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sucha masa po redukcji ( mutant mass + size on ) -- jak ogarnąć ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10605
Wiek 25
staż od paździenika '08
wzrost 185cm
typ budowy endo
bf był ok 21 % ( 96kg )
bf 16,5% (89kg)
cel po zejściu do bf 15-14 % sucha masa mięśniowa

Moja dieta to ok 2000kcal czasem poniżej. Planuję zabrać się za łapanie suchej masy. Niestety nie mogę ze względu na pracę przygotowywac sobie pełnowartościowych posiłków ( nawet nie jestem w stanie tyle zjeść ) dlatego mam zamiar zakupić pvl mutant mass + size on + superpump 250.
Pytanie jak to brać zeby mnie nie zalało fatem. Gość w sklepie radzi , żebym zaczął brać mutanta po trochu tzn. 1/3 porcji w 1 tygodniu 2/3 w drugim tygodniu i pełną porcję od 3 tygodnia żeby przyzwyczaić organizm do nadwyżki kalorycznej.
braki w diecie będę uzupełniał izolatem białka - dymatize albo pvl
Kolejne pytanie jak łączyć to z size on 'em ??

W tej chwili jeszcze jestem na etapie redukcji. Planuję ją zakończyć za miesiąc i zrobić przerwę od siłowni ok 1 tygodnia.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
sp przed treningiem, so po treningu i w dni bez treningu, zastanow sie nad zakupem zwyklego mono czy jablczanu ,zeby brac go w dnt zamiast SO. gainer wg brakow w diecie, ale skoro piszesz, ze masz tendencje do zalewania to lepszym rozwiazaniem byl by bulk np hard mass czy profi whey. albo samo bialko a wegle dostarczac z banana np.

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10605
Tylko pomyśl ile musiałbym szamać bananów, jak wcześniej wspomniałem gainer potrzbny mi jest po to zeby móc to wlać a nie uoychać w żołądku. Bulka mi odradzano....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Po chooj izolat do uzupełniania brakow w białko/ kasa w błoto jesli tylko do tego ma słuzyc. Kup zwykłe WPC (VitaFit np).
Gainer według brakow nie ma okreslonego schematu dawkowania wiec czy wezmiesz 500 cz 100g zalezy od Ciebie - dieta wyznacza dawke.
Co to za SizeOn?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10605
kreta gasprari Size on
Izolat dlatego , że nie ma za dużo węgli(dymatize elite whey) i szybciej się wchłania. Na noc będe stosował 100gr twarogu chudego
zapomniałem dodać ,że w dnt bedę kręcił 30 min areo na bieżni.
To jak z tym stopniowym stosowaniem gainera po redukcji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Elitka to mix a nie czysty Izolat a to roznica
dokładna nazwa SizeOna bo sa 2 takie produkty.
dawkowanie gainera Ci juz wytłumaczyłem wyzej - to co zaleca producent to kłamstwo i gowno nie dawkowanie. rady sprzedawcy - bez komentarza...
Bierzesz tyle ile Ci potrzeba - oczywiscie z rozsadkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10605
właśnie jeszcze się zastanawiam nad pre contest a pierwszym size on'em... lubię testować nowości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
To wez nowego Yamagashi sobie chwali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10605
Wcześniej brałem starego i masa szła okrutnie do przodu jeden minus mega gazy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
gainjer na redukcji - słaby pomysł. gainer jest raczej produktem cukierniczym.

jesli szukasz w miare dobrej odzywki kompletnej która moglaby w pewnym sensie zastapic posilek - to wez

https://sklep.sfd.pl/MHP_Up_Your_Mass-opis3075.html

ewentualnie kupWPC i zagrzaj weglami z jedzenia i tłuszczami z jedzenia (
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10605
kolego czytaj dokładnie - sucha masa po redukcji...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie suple?

Następny temat

AAKG, jakie najlepsze?

WHEY premium