SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

strach...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
strach jest normalny wazne zeby motywował do walki a nie paralizował ciezko z tym ale trzeba walczyc ciagle i uczyc sie podstawowoch odruchów walka walka i tylko walka;)

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 348 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3227
Ale co wy w ogóle piszecie??? Jak chłopak czuje strach to niech odpuści SW? Po to ten sport jest żeby zmniejszać ten strach i uczyć się go kontrolować.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Lady M za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
...
Napisał(a)
Usunięty przez Lady M za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez Lady M za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5532
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4437
Tygrysekkk co to za film?Wygląda na fajny.

Z dnia na dzień coraz lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1218
Ja jak odczuwałem strach przed walką to słuchałem muzyki o walce np.W duchu walki,Twarda szkoła,lecz to daje odwagi na krótko więc zawsze robiłem to przed walką.Myślałem też jakim będę kozakiem jak wygram pomyśl sobie że wygrasz te zawody i że wszyscy twoi koledzy ze szkoły będą z tobą gadać,wszyscy będą tobie gratulować itp.

Zmieniony przez - Bedus w dniu 2010-01-22 20:59:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1627
Ja mam nieco odmienne podejście do walki, uważam że nie ma samej walki bez kontekstu, bez tła. Podejście do walki często odzwierciedla podejście do całego życia. Jeśli ktoś jest nastawiony na bezustanną naukę, to nie boi się porażki, bo porażka jest zła tylko wtedy, kiedy nic nas nie nauczy. Trenuję boks, walczyłem i uważam, że porażka jest w sporcie zjawiskiem tak samo naturalnym jak zwycięstwo. Trzeba mieć silną podbudowę psychiczną, stać w życiu twardo na nogach i mieć świadomość, że ta porażka wiele nie zmieni, nie damy się złamać. Zastanów się: czego się boisz? Uświadom to sobie. Obrażeń i bólu? Samej przegranej? Tego, że ktoś będzie się z Ciebie śmiał? Wyobraź sobie, że już przegrałeś, zobacz w swojej głowie najczarniejszy scenariusz i zdaj sobie sprawę z tego, że nawet wtedy świat się nie zawali, nic wielkiego się nie dzieje. Więc nie ma się czego bać, a adrenalina będzie przed walką bez względu na to, i chwała jej za to, bo dodaje nam sił i neutralizuje ból na czas walki. Uważam też, że dużo zależy od charakteru i wielu rzeczy się nie zmieni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Strach? Oto lekarstwo:


"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1218
karapulka łap soga,nigdy tak o tym nie myślałem ,masz dobre podejście to takich spraw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowy sposób: jak zrobić drążek do podciągania się?

Następny temat

Mam pytanie o boks amatorski

WHEY premium