SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

strach...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 889
Czy da rade zniwelowac jakos strach przed walka? w niedziele mam swoja pierwsza walke na dodatek nie w swojej dyscyplinie, co mam zrobic zeby zmotywowac sie do konfrontcji i nie odczowac strachu?

módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od Ciebie...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14919
Dokładnie, karapulka sog! Super wypowiedź i podejście! Dodam od siebie, że jeśli człowiek "bawi się" w sport i starty amatorsko to należy do tego podejść jak do przygody i zabawy. Czy się wygra, czy się przegra - nieważne, ważne, że wyszedłeś na ten ring/mate, spróbowałeś, dałeś z siebie wszystko i to jest najlepsze.
Jak byłem młodszy i jechałem na zawody to po porażce mocno się podłamywałem, ale teraz podchodzę do tego inaczej - jak się uda to fajnie, jak nie to trudno, ale i tak fajna przygoda!
Co więcej dodam do Karapulka, że w życiu tez tak jest, raz się uda, innym razem nie, ale świat się nie kończy!!! Wiadomo, że na zawodach jest pewna presja, ale myślę, że podejście jakie zaprezentował Karapulka jest bardzo dobre i serio należy to sobie przemyśleć, a na pewno człowiek będzie inaczej nastawiony do walki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Rocky'ego sobie obejrzyj. Musisz byc pewny siebie

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mysl tyle o walce,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie w swojej dyscyplinie czyli co? Trenujesz judo a masz sparing bokserski?
Mozesz objasnic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 889
trenuje kickboxing i muay thai a mam zawody w oyama karate

módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od Ciebie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1666
A więc po co trenujesz sztuki/sporty walki ? Myślisz że Tyson bał się wychodząc na ring?
Wielcy mistrzowie walki nie mogą się doczekać. Pacquiao wchodzi na ring uśmiechnięty. Ja walczę bo lubię a a pojedynek z kimś jest zwięczeniem mojej ciężkiej pracy. Postaraj się wyładować na przeciwniku swoje problemy, złe emocje.

Nie wiem co trenujesz ale to zmotywuje cię do walki



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Traktuj to jak sparring.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Skoro to nie Twoja dyscyplina to nie masz z gory narzuconego obowiazku zeby wygrac. Tym samym mozesz potraktowac ta walke na luzie- nie Twoja SW, wiec nikt nie oczekuje ze bedziesz bic mistrzow. Jakby nie bylo daj z siebie wszystko, bo po to sie walczy. 'I love my fans and I fight for my fans' jak powiedzial Wanderlei Silva, nie mysl o wygranej, mysl zeby dac 100%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Podejdź do tego na luzie, a gdy już będziesz walczyć to rób to co umiesz najlepiej powodzenia

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
strach przejdzie jak sie zacznie walka a wtedy wychodzi co potrafisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
dokładnie - strach przechodzi po pierwszym strzale przyjętym na twarz
możesz obejrzeć jakiś motywujący film, typu "Kickboxer" mnie zawsze starsznie nakręcają highlighty Ramona Dekkersa

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowy sposób: jak zrobić drążek do podciągania się?

Następny temat

Mam pytanie o boks amatorski

WHEY premium