SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sterydy po 40ce

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
Witam. Mam takie pytanie - gdzieś o uszy mi się obiło że facetom po 40ce zaleca się branie koksu żeby zwiększyć poziom testosteronu i że nawet niektórzy lekarze to zalecają. Słyszał ktoś z Was o czymś takim?
I żeby nie było - ja mam 35 lat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10058 Napisanych postów 30392 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728802
Jedno mozna powiedzieć-osoby ,które są tu na forum na pewno nie cierpia na zbyt mały poziom testosteronu ani braki innych hormonów.

Także-bez obaw-brać sie za hantelki a nie wymyślać problemy,przeszkody :)





Zobaczcie co o tym myśli zawodnik 40 letni,startujący w męskiej sylwetce:









Zmieniony przez - masti w dniu 2014-12-02 08:35:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30560 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131143
To się nazywa przezorność!
xzaar pisał, że w Niemczech wystarczy się lekarzowi poskarżyć na kłopot z potencją i dostaniesz receptę.
Polacy są bardziej jurni i lekarze chyba nie są tacy skorzy!
Podobno w moim wieku miałbym większe szanse.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ciekawe co Giaurnemo nagadał lekarzowi, na bank go przekonał i łyka tylko się nie przyznaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2209 Napisanych postów 6186 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311236
Kiedyś był szał na hormonalną terapię zastępczą u kobiet w okresie menopauzalnym. Do czasu, kiedy nie wykazano zwiększonej zapadalności na raka jajników i macicy czy udarów. Ja jednak bym był ostrożny z męską HTZ. nawet niech to będzie wzrost o kilka procent, to raczej marne pocieszenie dla tych, którzy się znajda w tej grupie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30560 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131143
HTZ u kobiet sobie chwalę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699812
ten_nowy2
Witam. Mam takie pytanie - gdzieś o uszy mi się obiło że facetom po 40ce zaleca się branie koksu żeby zwiększyć poziom testosteronu i że nawet niektórzy lekarze to zalecają. Słyszał ktoś z Was o czymś takim?
I żeby nie było - ja mam 35 lat



nie koksu ,a właśnie syntetycznego testosteronu
i nie każdemu po 40tce ,tylko tym którzy mają niski poziom testosteronu
jak wiadomo niski poziom testosteronu niekorzystnie wpływa na nasz organizm np robiono badania które wykazały że mężczyźni z niskim poziomem testosteronu częściej zapadają na depresję ,jak również popełniają samobójstwo

na zachodzie takie terapie to już norma ,w Polsce niestety jak cała medycyna- raczkuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
flex1976




na zachodzie takie terapie to już norma ,w Polsce niestety jak cała medycyna- raczkuje



mieszkam na tym zachodzie i uwierz mi że pod wieloma względami "polska medycyna" stoi lepiej.
przykład? zachodzę z synem do lekarza i mówię co mu dolega, a lekarz mnie pyta - i co chcesz żebym w związku z tym zrobiła?
no jak to co? ściągaj gacie i tańcz
lecz mi syna - co za głupie pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699812
zależy o jaki" zachód" chodzi? chyba nie o dziki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
flex1976
zależy o jaki" zachód" chodzi? chyba nie o dziki?

to czy dziki to zależy od dzielnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
no to w takim razie czy PL czy zachód nie pozostaje nic innego jak leczyć się samemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699812
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenie miesiąca i analiza-rozpiętki stojąc z hantlami-na klatę

Następny temat

Ranking tematów-grudzień 2014

WHEY premium