SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stepper

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Ten wpływ kofeiny oszczędzający glikogen polega zdaje się na blokowaniu enzymów glikolitycznych na poziomie komórkowym, czyli przy wysiłku angażującym włókna mięśniowe szybkokurczliwe prowadzi do ich przyśpieszonego katabolizmu. Sądzę, że na chwilę obecną lepsza byłaby dodatkowo L-glutamina 5g przed treningiem, ale zobaczymy po efektach kofeinki

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 988
chlopaki,probowalam..nigdy wiecej, okropienstwo!!a uscislajac-2 lyzeczki rozpuszczalnej,wsiadlam po pol godz na rowerek-zawroty glowy na poczatku, potem niebywaly przyplyw sil-to jedyna korzystna reakcja.. a potem juz prawie wymioty i ...reszty wam oszczedze..ale pozdrawiam,jestem wsrod was jeszcze!!jogger,napisz cos wiecej o tym srodku,o ktorym wspominales. dziekuje!

emka2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
To aminokwas, który może służyć jako 'paliwo' dla mózgu przy niedocukrzeniach, a stosuje się go też jako antykatabolik. Jest w forumowym sklepiku.
A na candidę sama dieta nie pomoże - bierz citrosept na wytrucie, a do tego trilac, żeby miejsce candidy zajęły na powrót bakterie kwasu mlekowego

Zmieniony przez - jogger w dniu 2004-05-20 00:32:19

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Dzięki Jogger. Citrosept już od dawna mam na oku tylko niestety funduszy brak.
Kiedyś brałam i faktycznie bardzo pomocny.

Jak na razie jest dobrze
Jestem już za połową dietki czuję się dobrze.
Ćwiczenia troszkę poszły w odstawkę, bo mam nawał pracy ale staram się robić przynajmniej izometryczne przy codziennych czynnościach. Dużo też chodzę na piechotę dość szybkim tempem.
Czuję, że candida mnie opuszcza bo przestaje mi dokuczać. Samopoczucie coraz lepsze.
W środę się zważyłam i 3 kg mniej czyli ważę 64 kg
W pasie 3 cm mniej czyli tak jak po pierwszym tygodniu ale widzę, że mimo wszystko talia coraz ładniej wygląda.
minus 2-3 cm w biodrach
i po 2 cm w udach mniej
Jestem bardzo zadowolona z rezultatów Liczę na to że w czerwcu ubędzie mi jeszcze 1 kg.

Zupełnie mnie nie ciągnie do słodyczy. Wiele "potraw" zaczyna inaczej smakować. Jeśli jestem jeszcze głodna po posiłku zjadam garść pestek dyni lub słonecznika - pycha.
Jedyne co mnie kusi to potrawy "ze smakiem". Tydzień temu mama na rocznicę ślubu przygotowała tyle pyszności (żeberka pieczone, schab nadziewany, kurczak nadziewany, różne sałatki itp.) a ja jadłam tylko jajko gotowane i rzodkiewkę ze szczypiorkiem i ze śmietaną Niestety reszta nie dla mnie. A wczoraj zrobiłam spagetti po bolońsku i musiałam najeść sie zapachem
Ale nic to, zdrowie najważniejsze.

Tak sobie pomarudziłam i wracam do pracy.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko i dziekuję za wsparcie i pomoc.

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 988
a ja laiczek ewentualnie niedouczony prosze o wyjasnienie pojecia candida

emka2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
To drożdżak atakujący przewód pokarmowy, a u kobiet bywa, że jeszcze gorzej...

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729


Jogger HELP!!!

Przez 2 miesiące dietki było w miarę fajnie, czułam sie dobrze, nie chodziłam spuchnięta. Dietka skończyła się pod koniec czerwca i potem przez miesiąc odżywiałam sie w miarę tradycyjnie.
Pomijam to, że trochę mi wróciło z tego co zrzuciłam ale to mea culpa - frytki robią swoje

Chodzi o tę nieszczęsną candidę okazało się, że nie udało mi się pozbyć tego cholerstwa, od kilku dni z powrotem jestem na swojej dietce.
Od 2 miesiecy łykam Citrosept, ładuję w siebie różne bakcyle (Lakcid itp.) ale dalej nie jest dobrze
Chyba jesteś trochę obeznany w temacie candidy, może masz jakieś jeszcze pomysły??

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Trzeba unikać potraw podlegających fermentacji, np. wszelkich produktów mlecznych i serów, bo to dla drożdżaków okazja do rozmnożenia

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Od dawna nie jem serów pleśniowych, odstawiłam też żółte, czy z twarogu tez mam zrezygnować? A co z jogurtem i maślanką? Jadam tylko naturalne.

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Te akurat ze względu na pałeczki kwasu mlekowego są OK. Ale sprzyjają drożdżycy cukry, białe pieczywo, w ogóle produkty mączne i ryżowe, piwo, wino, sterydy i - co ciekawe - pigułki antykoncepcyjne.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko o kalorie

Następny temat

Spozywczy zabojcy tluszczu

WHEY premium