SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stary człowiek i może?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 235
Cześć,
Czy w waszych klubach są jakieś "dziadki", tzn. ludzie 40+? Nie chodzi mi o instruktorów ale raczej o ludzi bawiących się jeszcze w BJJ rekreacyjnie. Jak sobie dają radę i co o tym myślicie. Sam jestem takim reliktem i czasem mam przemyślenia czy nie czas już dać sobie spokój. Problem w tym, że jakoś nie kręci mnie specjalnie basen ani nordic walking...

PXP
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Tak, w moim klubie są osoby w zblizonym wieku. Ale to mały klub i osoby po 30 stanowią chyba wiekszość. W poprzednim klubie jakis czas trenował gość po 50-tce. Treningi w takim wieku na pewno niosą ze sobą pewne problemy- organizm wolniej się regeneruje, ludzie mają często absorbujacą pracę, rodziny. Ale z drugiej strony- skoro ze zdrowiem jest ok, rodzina akceptuje- to czemu miałbyś odpuszczać? Trenujesz rekreacyjnie, dla siebie, sprawia Ci to przyjemność- przecież o to w tym chodzi. Nie kazdy musi ćwiczyć zawodniczo. Nie wiem co Cię do takich mysli o rezygnacji skłania, ale ja nie widzę powodów dla których masz rezygnować z czegoś co Cię bawi.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie jest dziadek w wieku ok. 75 lat :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1625
Ja co prawda cwicze MT ale u nas w klubie jest "dziadek", ktory w zeszlym roku zaliczyl 50 rundowy sparaton. Ok, byl to lekki kontakt ale mimo wszystko bylem pelen podziwu bo Mike ma 58 lat. Mnie tez udalo sie przesparowac z nim kilka rund i wiem, ze sie nie oszczedzal. Podczas treningow, ze wzgledu na wiek nie jest w stanie wykonac wszystkich cwiczen na rozgrzewce ale zawsze sobie wymysli cos w zastepstwie. Wydaje mi sie ze jezeli nie ma przeciwskazan zdrowotnych po powinno sie cwiczyc jak najdluzej.
Ponizej link do artykulu o "dziadku"
http://www.bournemouthecho.co.uk/news/9358793.Mike_Sones_in_50_round_Thai_boxing_challenge_for_east_African_children/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PXP
Czy w waszych klubach są jakieś "dziadki", tzn. ludzie 40+? Nie chodzi mi o instruktorów ale raczej o ludzi bawiących się jeszcze w BJJ rekreacyjnie...
Wypraszam sobie dziadka
W tym roku kończę 42. Chodzę rekreacyjnie na submission, czasem na MMA. Może i na BJJ wpadnę kiedyś.
BTW Mam pewien staż i nie jestem początkujący.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PXP nawet sie nie zastanawiaj, tylko pakuj koszulke, spodenki i zasuwaj na trening!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1549
Ano i ja uczęszczałem ( mam na razie przerwę) na bjj "rekreacyjnie" no i jest taki jeden na sekcji po 40 i jak ostatnio mnie poskładał to nie wiedziałem jak sie nazywam

"Poglady sa jak dupa, kazdy jakies ma, ale po co od razu pokazywac..".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Ja mam niestety już 38 lat i w tym roku w listopadzie skończę 39. Generalnie ludzie z którymi trenuję są przynajmniej 10 lat młodsi, chociaz jest kilku dziadzisiów. Niemniej jednak na macie jestem jednym z najżywszych A na pewno jestem obecnie w sekcji najsilniejszy

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
U mnie w klubie judo jest parę osób po czterdziestce, a znajdzie się nawet jeden pan około siedemdziesiątki. Wszyscy sobie radzą
Także brać sprzęt i uderzać na trening proszę

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 354 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4438
Ja mam 37 lat i jestem najstarszy w sekcji drugi po mnie jest trener a on ma 30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 383 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7839
a do mnie kiedyś przyszedł pan koło 50-60-tki , i też sobie spoko radził. Co prawda pochodził krótko , jakieś dwa miesiące. Ale dobrze sobie dawał radę.

"Lepiej być sądzonym przez ludzi 12-stu , niż niesionym przez 4-ech na wieki do piasku"
Karramba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Transmisje gal bokserskich Adamek, Szpilka, Wach, Majewski

Następny temat

Skakanka

WHEY premium