SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Człowiek z AT lub człowiek z GROMU- ile??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5065
siemacie :) słuchajcie jest taka rzecz która mnie tak zaj*biscie interesuje ... no wiec czy ktos z was wie ile taki gostek z AT albo z GROMU moze zarobic ???... i nie mam zielonego pojecia (szukałem w necie ale nic nie moge znalezc)nie wiem czy oni dostaja co miesiac pensje czy tylko za jakies akcje ... i powiedzcie mi co oni robia nazwijmy to w "w wolnym czasie" no bo przeciez nie ma ciagle akcji :/ tak mi sie zreszta wydaje...
i jesli komus sie chce to prosze zeby mi napisał... co człowiek musi zrobic zeby zostac antyterrorysta ( to ze trzeba byc najlepszym z najlepszych to wiem , bo tam to chyba sama elita jest ) pozdrawiam

DuzaPredkoscNieJestNiebezpiecznaLeczNieOpanowanieJejMozeBycNiebezpieczne!!!!!!!!!!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6292
Ich zarobki nie są wyższe od normalnych policjantów/żolnierzy. Odpowiadają stopniu + dodatki za misje, działanie w strefie wojennej, itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5065
aha :) dzieki za odp.

DuzaPredkoscNieJestNiebezpiecznaLeczNieOpanowanieJejMozeBycNiebezpieczne!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
no nie do konca gromowcy maja z tego co mi wiadomo znacznie wyzszy dodatek niz normalni wojskowi w rownorzednych etatach ale nie wiem jak mocno je obcieli a podobno mocno a przed obcieciem nie bylo tez tak rewelacyjnie

at dostaja dodatek nie za wysoki i od czasu do czasu pewnie jakas premie i to wszystko

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DME w judo: zwycięstwa Izraela i Francji

Następny temat

przeskakiwanie kosci przy kopaniu

WHEY premium