SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

społeczność sfd -badania do mgr

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
witam! siema

W imieniu mojej siostry zwracam się do Was z prośbą o pomoc w badaniach do pracy mgr. Dlatego w tym temacie będzie wypowiadała się pod moim nickiem. Ja bede pisal pod swoim nickiem no chyba ze moge pod twoim/waszym

*****************************
***************************** tez tak umiem

cześć hello

Piszę pracę o społecznościach na forach dyskusyjnych.
W związku z tym, chcę zapytać Was co myślicie na ten temat. Duzo rzeczy mysle

- Czy w przestrzeni wirtualnej jest możliwe nawiązanie kontaktów
naturalnie ze jest mozliwe
takich samych/ podobnych jak w świecie rzeczywistym?
Nie do konca. Niestety kontakty nie sa takie same bo nie widzimy z kim piszemy. No chyba ze ktos wrzuci foty swoich kosci do Galeri

Jakie macie doświadczenia z innymi osobami na forum?
Doswiadczenia? Nie no zalezy na jakim forum tu na SFD oczywiscie jest kulturka wszyscy sie szanuja i wogole jest spox. Jak wpadnie jakis smiec i robi burdel wyzywa ludzi to wpadaja odpowiedni ludzie i robia z nim odpowiedni porzadek. Znaczy sie oklep czy cos

-Jak wygląda "zwykły" dzień forumowicza?Jak często odwiedzacie forum sfd? itp
Jestem nalogowcem <joke> Moj dzien: wstaje, stawiam stolca, myje sie, jem, jak zdaze to SFD,bieg na autobus do szkoly, szkola, przyjezdzam, jem, SFD, ucze sie, SFD, trening, jem, SFD, kapie sie, SFD jem, SFD, SFD, SFD, SFD i ide spac a moze jednak nalogowiec ze mnie

Zależy mi na Waszych opiniach.
Mi tez zalezy

Proszę o dyskusję na ten temat.
O czym tu dyskutowac?

Szukam również osób, które miałyby ochotę i czas na luźną rozmowę przez gg (wywiadzik swobodny :wink: ). Na wywiadzik sie krepuje
Chętnych ZAPRASZAM na mój nr gg 4180554 (tylko w celach naukowych i oczywiście zapewniam absolutną anonimowość) E to jak w celach naukowych to sie nie opyli

ps. za pomoc SOGi :)

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
na ukrainie?

ja jaralem sie przez pierwszy rok- półtora ćwiczenia, teraz mi to wisi.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
to nie ukraina
mysle od odpowiednia partnerka treningowa by Cie zmotywowala albo partnej jak tam preferujesz..
aa tak to sie tylko op*****lasz..

Zmieniony przez - 50 Dollars w dniu 2007-04-01 15:57:42

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Koniu - czyżby rozwolnienie?

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9396
Georgu , nie możesz wypowiadać się pod moim/naszym nickiem, nie ma już miejsca, dwie osoby to juz tłum

a poza tym to strasznie interesowny jesteś,to wszsytko dla dobra nuaki mojej oczywiście ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
q-bazz chyba Ty

50 dollars na partnerkę 'treningową" nie nażekam

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9396
dzięki za zgłoszenia. Jesteście WIELCY ;) jesli ktos ma jeszcze ochotę to zapraszam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zgłaszam sie

zdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
jak sie kogos lubi z sfd i mieszka blisko to się idzie na lizaki, lody ciepłe i marmolade

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
wczoraj srałem 4 razy i myslałem, że to coś niezwykłego...

a no i don sog
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do ocenyi prośba o pomoc

Następny temat

Ławka pod sztange+ sztanga - czy warto?

WHEY premium