SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spliy zwykły czy partia 2x w tygodniu ?:)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
witam. A więc chodzi mi o to co bedzie lepsze dla mnie biorąc pod uwage staż, który jest tak w granicach 8 miesięcy. Split zwykły (którym ćwiczyłem do tej pory) czy split każda partia 2x w tygodniu?


planuje taki spli, każda partia 2x w tygodniu:

A: klatka, barki ,tricepsy

Wyciskanie sztangi płasko 3s (zamiennie wyciskanie sztangi na skosie 3s)
rozpiętki 2s
pompki na poręczach 2s (zamiennie wyciskanie sztangi wąsko 2s) wycisku wąskiego niech będą też dwie serii zamiast trzech

wyciskanie sztangi zza głowy 2s daj dwie serii
unoszenie sztangielek w opadzie 2s dwie serii

wyciskanie francuskie sztangi (sztangielki) siedząc 3s.
prostowanie ramion (wyciąg górny) 3s

B: nogi, plecy, bicepsy.

przysiad ze sztangą 3s
MC na prostych nogach 2s
wspięcia na palce 2s

ściąganie drążka wyciągu górnego 2s
wiosło sztangą podchwytem 3s
MC 2s.

uginanie ramion ze sztangą 3s
uginanie ramion ze sztangielkami supinacją 4s


A-B-W-A-B-W-W

poniedziałek-wtorek-środa-czwartek-piątek-sobota-niedziela



jest ok?


POMÓŻCIE :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
a nie lepiej przeskoczyć na fbw?
ten plan co masz jest ok, możesz 2 zestawy zrobić zeby nie powtarzać treningu w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Ja osobiscie o wiele bardziej wole split 4-dniowy 2x partia / tydz od zwyklego 3-dniowego splita. FBW tez jest ciekawy, msyle ze mniej meczacy troche (zwykly 3-dniowy FBW).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
chudy, jak to 2 zestawy? :) booolooo jak wygląda ten split 4-dniowy 2xpartia na tydzień? :) pozdro chłopy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
xmejux


chudemu chodziło o to, ze w Twojej rozpisce masz A i B, w każdym z nich masz inne partie, więc układasz A1 i A2 gdzie partie są wciąż te same ale ćwiczenia inne, oraz B1 i B2.

i wtedy wygląda to tak :

A1-B1-W-A2-B2-W-W

a booolooowi chodziło o ten trening który napisałeś wyżej...

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
dzięki carbon za wyjaśnienie,
przy takim treningu możemy zastosować więcej ćwiczen w tygodzniu i w konsekwencji bardziej pobudzić mięśien do wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
aaaa kapejszon juz :D dzięki , tylko nie wiem czy to da radę, bo sprzetu to za dużo nie mam, tzn ławka, wyciąg, górny i poręcze, drążek. Także nie wiem czy da radę ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
i miałbym prośbę, jeżeli ewentualnie się da to czy może ktoś mi tak rozpisać te drugie treningi tzn A2 i B2? :) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
A: klatka, barki ,tricepsy

Wyciskanie sztangi płasko 3s (zamiennie wyciskanie sztangi na skosie 3s)
rozpiętki 2s
pompki na poręczach 2s (zamiennie wyciskanie sztangi wąsko 2s) wycisku wąskiego niech będą też dwie serii zamiast trzech

wyciskanie sztangi zza głowy 2s daj dwie serii
unoszenie sztangielek w opadzie 2s dwie serii

wyciskanie francuskie sztangi (sztangielki) siedząc 3s.
prostowanie ramion (wyciąg górny) 3s

A 2 juz prawie sam rozpisales. Jak w A1 lawka plasko, to w A2 skos jakis, porecze zostaw, waskie wywal (to jednak bardziej trica meczy). barki: w A1 wyciskanie z zza glowy 3s, unoszenie w opadzie 3s, w A2 np. unoszenie bokiem 3s. Na trica tez rozpisales 3 cwiczenia xD w A1 2cw po 3s w A2 1 cw. 3s. Rozpisz jeszcze raz caly trening tak jak sie nalezy.

pamietaj o podstawach 12-16serii duze partie, 6-9 serii na male (ja mialem 16 i 9 serii, dobrze mi sie cwiczyclo).

Zmieniony przez - booolooo w dniu 2010-05-14 23:14:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
booolooo wielkie dzieki, chudy i carbon również, Dałbym po SOGU ale nie wiem jak to się robi ;p pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
booolooo wielkie dzieki, chudy i carbon również, Dałbym po SOGU ale nie wiem jak to się robi ;p pozdro :)


za jakieś 30 min wstawie plan ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławka kelton

Następny temat

Powrót na siłownie po artroskopii barku

WHEY premium