SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spalanie mięśni

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13561

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 926 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9702
Ogry
"a miesien sie spala wtedy gdy nie ma glikogenu i musi konsumowac białka miesniowe(rozklada je na cukry i wp*****la)"

mi sie wydaje ze najpierw bedzie spalac tkanke tluszczowa (chyba, ze zalezy to od intesywnosci treningu tz. trening o wysokiej intesywnosci--brak glukoozy--spalanie bialka lub trening dlugi o malej intesywnosci -- brak glukozy--spalanie tluszczy)

A w poprzednich postach pisalem, ze proces rozkladu glikogenu na glukoze i dostarczenie ja przez krew do miesni zachodzi w watrobie. I z głownie z tego zrodla jest dostarczana do miesni. Nie podwazam tezy, ze glikogenu nie ma w miesniach, ale jest ich taka ilosc, ze nie wystarczy nam przy dluzszych wysilkach
Jezeli w czyms sie myle poprawic
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8519
w temacie jest napisane od jakiej ilosci powtorzen miesnie sie spalaja,wiec chodzi o trening anaerobowy,wiec po wyczerpaniu sie glikogenu spala sie białko tak w skrocie...
czyli np z 2h siedzisz na silce to napewno spalasz miesnie(cwiczac z wysoka intensywnoscia)...
najbardziej sie spala miesnie przy marszobiegach po gorach!!!

Zmieniony przez - ogry w dniu 2007-01-29 23:19:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 926 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9702
"najbardziej sie spala miesnie przy marszobiegach po gorach!!!"
A nie spala sie tu tkanka tluszczowa po wyczerpaniu glukozy? Marszobieg to nie jest wysilek o wysokiej intesywnosci. Z pozostalymi zdaniami sie zgadzam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5460
ile w takim razie max powinien trwać treing żeby nie spalać mięśni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 926 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9702
zalezy od intesywnosci treningu. Max 1.5h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8519
marszobieg po gorach to jest najgorsza rzecz!!!!!!!!!!!!!!
ja troiche biegałem i wiem......
pozatym spytaj sie trenerow jakis w maire to ci powiedza za w gorach trzeba w naprawde rozsadnie.
pamietaj to jest jak wybiegaie na 10 pietro,wybiegnij i pogadamy.
a zrob sobi kilkanascie/kilkadziesiat takich seryjek w ciagu np 1h do 2h to sie przekonasz na własnej skorze co to sa marszobiegi w gorzystym terenie.taki trening ma charakter interwałowy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 926 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9702
byle na tygodniowym obozie w gorach (codzienne biegi pod gore) i nie bylo tak zle jak mowisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2960
Z tego co wyczytalem to nie da sie zgubic tluszczu bez utraty miesnia . Ale jak to jest dokladnie gdy chce np zrzucic troche z brzucha cwiczac czesto ten miesien a po cwiczeniach jezdzac na rowerze ... czy traci sie miesnie z calego ciala czy tylko z brzucha ? Bo dzwina sytuacja jest gdy chce zrzucic brzuch a trace np w biceosie ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
imo spalanie miesni spowodowane treningiem to mit
cala zabawa polega na niedozywieniu - trenujesz ciezko a jesz malo - spalasz samego siebie zeby sprostac potrzebom energetycznym organizmu - tozto proste jak ***anie ...

mozesz robic i po 1000 powtorzen w serii, trenowac 5x dziennie, jak sie podlaczysz do jakiegos aparatu co ci stale bedzie tloczyl makroskladniki w odpowiednich ilosciach do organizmu to cialo powinno dac rade, natomiast padnie CUN

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
najnowszy: stracisz z calego ciala i ja np. nie widze w tym nic dziwnego

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rozgrzewka (by PLŚ)

Następny temat

4-dniowy trening na mase - DO OCENY

WHEY premium