SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spalacz tluszczu dla kobiet

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 334
witam
Jakie mozecie polecic najlepsze spalacze tluszczu dla kobiet, ewentualnie jakies tabletki na odchudzanie...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26
Podłączę się pod temat bo potrzebuję jakiegoś spalającego wsparcia. Wzrost 168 waga 70kg.Ćwiczę 2 miesiąc: 5 razy w tygodniu basen po 45 minut 3/4 razy siłownia a tam 35 minut na rowerku /steperze interwały plus 3 razy po 20 powtórzeń na różnych na nogi i ręce.(ręce obciążenie 15, nogi 30) Mój dzień to: godz.7-8 basen, godz.9 kromka ciemnego serek wiejski pomidor, godz.11 jabłko, godz.14 sałatka z wieeeeelu warzyw do tego oliwa z oliwek albo jogurt z czosnkiem , godz.16 sok a marchwi , godz.17.30- 19 siłownia godz.20 gotowane kotlety sojowe(bo jestem wegetarianką) z koncentratem pomidorowym. do tego ze 2/3 czarne kawy bez cukru i duzo wody i zielonej herbaty. Pytam się bo jestem kompletnie zielona a nie wiem gdzie jest mój błąd bo chciałam schudnąć a po 2 miesiącach raczej jest na odwrót. Niby ćwiczę ale waga z 68 na 70 poszła. Niby schudłam w pasie ale spodnie na udach i łydkach zaczęły się opinać. ramiona też .. Nie wiem ocb? Może spróbuję zastosować ten spalacz? Ogólnie zauważyłam że jestem napięta a nie galareta ale ta waga....;-(
p.s
proszę o wyrozumiałość dla nowicjusza

Per aspera ad astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 545 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2926
Dieta i ruch

zadowolona? Może jeszcze parę tematów założysz żeby pospamić

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 545 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2926
@ - poza tym mamy tyle twoich danych, że możemy polecać po prostu wszystko i wszędzie. Nie ma to jak geniusz niektórych osób.

2 tematy sie fajnie założyło ale żeby zobaczyć czerwony link już nie łaska
https://www.sfd.pl/Aktualizacja!!TU_PYTAMY_O_SPALACZE_TŁUSZCZU__TYLKO_Z_ANKIETA_STR_1-t474893.html 

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 334
dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3487
Widze depresje lub mode na konczenie wypowiedzi wielokropkiem ^.
Napisz cos o sobie - bedzie latwiej pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 334
a wiec potrzebuje jakiegos dobrego spalacza, lub ewentualnie jakies tabletki, jest mi ciezko sie poznbyc zbednych kg, bo mam zaburzenia hormonalne
Kilka lat temu bralam hydroxycut , efekty byly calkiem dobre, lecz wtedy mialam wiecej czasu na fitness , basen itd nastepnie bralam meridie jakis mc , poniewaz ja wycofali i bez wiekszego wysilku fizycznego schudlam kilka kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 545 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2926
Widzę że koleżanka należy do ciężkokapowatych panienek z fochem rozsianym.. cóż. Łopatologicznie :
Aby uzyskać jakieś info o doborze spalacza, trzeba zamieścić ankietę w której zamieści się podstawowe informację o sobie bo bez tego ani rusz, nikt nic nie doradzi. Spalacze dobiera się patrząc na wiek,wagę,stan zdrowia itp itd. personalnie a nie wszędzie brak danych i tylko info że chcesz dobrego spalacza, bo nie chce się mieć diety i liczy się na cud czy coś.

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 545 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2926
Nie łaska było przeczytać pierwszą stronę z linku który Ci podałem? Byś się dowiedziała chociaż czegokolwiek na ten temat.

@edit : Święte słowa, święte słowa..
Który spalacz jest najsilniejszy?

Pytanie z dwoma "naj" - naj-częściej zadawane i naj...głupsze, na które odpowiedzieć się po prostu nie da.
Pytanie to raczej powinno brzmieć "Który spalacz jest najodpowiedniejszy na dany etap redukcji?"


Zmieniony przez - AnonimBS w dniu 2011-06-05 22:04:25

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 334
dziekuje kolego za troske, przeczytalam juz kilkakrotnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
to przeczytaj i kolejny raz, ale tym razem ze ZROZUMIENIEM !!!

1. nie ten dział
2. brak ankiety
3. brak wklejonej diety
4. brak podanego treningu/aktywności
5. lenia czuję, który mysli ze pigułami zdziała bóg wie jakie cuda
6. i na tym zakonczymy

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Sam spalacz Cię nie zadowoli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój przypadek jest chyba beznadziejny

Następny temat

Redukcja - Curry66

WHEY premium