SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spalacz tłuszczu bez kofeiny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
zna ktos produkt bez kofeiny, który nie powoduje drżenia rąk?
mam b. wrażliwą na kofeinę panią, której mam coś polecić

spalacz bez kofeiny i bez mocnego poudzenia
macie coś na języku?
wiem, że nie ten dział
ale krótko- tu są ludzie, co się moim zdaniem, najlepiej znają

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 4566 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 43241
Obecnie na rynku są dostępne preparaty wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej, które w swoim składzie nie zawierają kofeiny i nie powodują rozdrażnienia. Takimi preparatami są np.

Coleus Forskohlii inaczej pokrzywa indyjska. Silnie spala tkankę tłuszczową, poprawia glikogenezę wątrobową oraz wpływa na przemianę lipidów.
Więcej na temat zastosowania pokrzywy indyjskiej przeczytasz w artykule Łukasza: https://www.sfd.pl/art/Suplementy/Coleus_Forskohlii__pokrzywa_indyjska__zastosowanie,_właściwości_i_dawkowanie-a1887.html

CLA+L-carnitine+Green tea jest to preparat przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie. CLA czyli sprzężony kwas linolowy, wpływa on na utrzymanie odpowiedniego poziomu cholesterolu we krwi. Zielona herbata, która jest kolejnym składnikiem preparatu, wspiera metabolizm oraz utlenianie tłuszczu.
Więcej na temat zielonej herbaty przeczytasz w tym artykule: https://www.sfd.pl/art/Suplementy/Green_Tea_ALLNUTRITION__Właściwości_i_zastosowanie_zielonej_herbaty-a1972.html
Trochę cennych informacji na temat l-karnityny znajdziesz w artykule Tomka: https://www.sfd.pl/art/Suplementy/l_kanityna__zastosowanie_i_działanie-a2626.html
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_CLA_ _L-Carnitine_ _Green_Tea-opis36163.html

Idealnym preparatem podczas redukcji wagi może okazać się Piperine+ Chrome. Piperyna wspomaga funkcjonowanie układu pokarmowego, przyspiesza prace metabolizmu, a w połączeniu z Chromem wspomaga pracę prawidłowego metabolizmu makroskładników.
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Piperine_ _Chrome-opis39714.html

Wyżej wymienione preparaty głównie bazują na naturalnych składnikach pochodzenia roślinnego i ekstraktach roślinnych. Ich celem jest przyspieszenie tempa metabolizmu, poprawienie procesów trawiennych, gospodarki cukrowej oraz przemian tłuszczowych.

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
nie wiem czy nie za mocne ale dobrze dziala venom hyperdrive 3.0 i niby na ulotce nie ma kofeiny

Zmieniony przez - szeryf-81 w dniu 2009-05-20 20:39:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44260
Pisał, że ma nie być mocnego pobudzenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
no mnie mocno nie pobudza a skad mam wiedziec czy panne sponiewiera?chcial to napisalem chyba lepiej odpowiedziec niech sprawdzi niz czepiac sie szczegulow

Zmieniony przez - szeryf-81 w dniu 2009-05-20 20:50:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 479
ja proponuje dobey codzienny sex :D zalaszcza jak ty bedziesz na tesciu i niech ona dziala a ty lez :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
zielona herbata albo jej extracty
johimbina /pomaga spalac fet i podwzyzsza kobietom libido/
l-karnityna tez fajnie wspomaga aeroby
cynamon imbir bcomplex - podkrecaja dobrze metabolizm
chrom organiczny stabilizuje poziom cukru i inse

wszystko razem super dziala
i nie pobudza

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2009-05-20 23:09:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1635
"johimbina /pomaga spalac fet i podwzyzsza kobietom libido/ "

o dobre info z tym libido by kobietce poprawić bo nie nadąza za propem

-----------------------
Najpierw Tona Wiedzy a poźniej Gram Koksu nie odwrotnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Cutting Edge USA LABS/Super Cuts 3 Universal/Universal Fat Burner for Woman.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
polecam czerwonego universla fatburnera bardzo dobry splacz lipotropowy oparty na cholinie i inozytolu, podczas przygotowan cały czas go jadłem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
o wlasnie cholina i inozytol tez przydatne i fajne dla kobiety
takze lecytyna do tego co wyzej podalem

w te stacki gotowe to nie wierze za bardzo najlepiej samemu zlozyc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowa omka

Następny temat

winstrol i clen

WHEY premium