SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sonko chipsy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 267 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1917
mogę jeść na redukcji sonko chipsy (oczywiście uwzględniając w diecie) np. zamiast porcji ryżu

Patrzyłem i ma zaskakujące dane:
KCL~250
Węglę:50g (w tym cukry z 2g)
Białko~5g
Tłuszcze~5g

Tylko 5g tłuszczy na paczkę, a chipsy smakują wybornie, inna jest konsystencja od normalnych ale smak b.dobry
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
te chipsy nie takie zle znaczy sie duzo lepsze niz zwykle i jak musisz czasem co zjesc cos takiego nie beda zlym wyborem wegle to kukurydza + malo tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234865
nie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 267 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1917
Dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9514
Pytasz się dlaczego? :D Chipsy = chemia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234865
bardzo slabej jakosci weglowodany

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 267 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1917
Właśnie tak myślałem ze musi być jakiś haczyk, ale cukru mało i myślałem że będzie git, tym bardziej ze te produkty Sonko są dietetyczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234865
niestety nie bardzo sie nadaja do podjadania na codzien

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 267 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1917
Nie no nie że bym je jadł dzień w dzień ale np. raz w tygodniu zamiast porcji ryżu to te chipsy (uwzględniając żeby bilans był taki sam) to może być?

A jak z waflami ryżowymi od sonko?bo mi je to nawet doradzał instruktor który pomagał napisać mi dietę (tzn nie koniecznie ich ale ogólnie wafle ryżowe)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9514
Wafle ryżowe imo są dobre ale zjesz je z np. piersią ? lepiej zamień w jakimś innym posiłku i daj wafle :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
nie tu


Tom ma rację, po co je jeść skoro możesz po prostu ryż, kaszę, makaron?


Zmieniony przez - peepeek w dniu 2013-06-04 19:07:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 267 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1917
Bo czasem mam już dość makaronu, ryżu kaszy...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowo - dietetyczny

Następny temat

Pierwsze kroki

WHEY premium