SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

slaws

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 162457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6899
Gratulacje, wielka przemiana:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 434 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11002
Gdy oglądałem zdjęcia i mój wzrok skoncentrował się na komentarzach na 1 stronie, to pomyślałem sobie no fajna przemiana wszystko fajnie dużo pracy włożone, ale gdy po komentarzach zobaczyłem kolejne fotki to --->
Wielki szacun.

Zmieniony przez - Zyniek w dniu 2009-02-25 20:54:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 670 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44728
redukuje się na scorchu 3x4 tabsy i 3x1 tabsa guarany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23895
super przemiana

ps.na 1 zdjeciu wegorza trzymasz?

Zmieniony przez - końskapyta w dniu 2009-02-25 20:58:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9912
efekty dobre co brałes były jakies koksy czy tylko odzywki ? jak odzywki to jakie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9912
efekty dobre i wygladbyły koksy czy tylko odzywki brałes?jak bys mógł to wypisz jakie odzywki stosowałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 670 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44728
węgorz,z koksów dietanabol
suplementy oczywiście-bcaa,gluta,animal flex i pak,
białko według braków w diecie ale ogólnie korzystałem z bialka i z vextrago tylko w posiłku potreningowym.żadne sple nie zastąpią pełnowartościowego posiłku.to jest u mnie zasadą!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 722 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41819
BARDZO LADNA PRZEMIANA.. GRATULUJE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791
Super przemiania!SOG.Szczegolnie ten wielki brzuch ktory miales i tak zredukowaleświele osob z takim brzuchem odrazu wmawia sobie ze jest to nie do zrzucenia(znam wiele takich osob)ty pokazales ze ostry,przemyslany trening i dieta daja bardzo dobre efekty!pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
gratuluję przemiany!

widać ze fachowe oko Bodzia nad Tobą czuwało z pełnym przekonaniem można go polecić.

pozytywny jak HIV

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1,5 Roku stażu Sado proszę o ocene

Następny temat

Oceńcie kumpla

WHEY premium