SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

slaws

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 162459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 74 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12369
W profilu napisales , ze nie robisz maksow, a moglbys napiasc jakimi przykladowo ciezarami robiles np wycisk na plaskiej, wycisk zza glowy itd ??

How much can you really know about yourself if you've never been in a fight ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 670 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44728
tomarek1-zero kontuzji,wole mniejszymi ciężarami a dokładniej,wspomagam się na stawy animal flex.
krak85-zero alko itp....ostatni raz piłem wódke w sylwka...dwa razy symbolicznie browary ale ja swoje już wybalowałem więc wogóle nie tęskno mi do %
płaskiej nie robiłem chyba z pół roku ale jak dobrze pamietam to było 110x6...zza głowy sztangą 50kg...barki hantel 35x6..maxy poprostu mnie nie intersują...stawy ma się jedne...na rzeźbie to już wogóle 75% moich maxów....staram się bardzo dokładnie wykonywać ćwiczenia,przynajmniej tak mi się wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 163 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1711
Po dwóch i pół roku od kąd przestałeś pić machałeś takimi duzymi cieżarami 35 kilo na barki unoszenia bokiem. unreal

węglarka nie chodzi, bo paliwo za drogie, ale na sucho też można czynić postępy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bez obrazy, ale jak zalezy ci na zdrowiu to zmien "diete"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 658
jesteś moim idolem stary

.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Sławek,dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 403 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6003
Sławek, moje najszczersze gratulacje i szacunek! Niech Sog będzie symbolem tego! Do tego też chylę czoła przed BodyLine za pomoc Tobie.

Pozdrawiam,
Michał

Zmieniony przez - M for Mike w dniu 2009-04-03 22:14:04

"It's not the mountain we conquer, but ourselves" Sir Edmund Hillary
http://www.sfd.pl/_PODARUJMY_5_PLN_DZIECIOM_!!!_-_ZOBACZ!!!-t388352.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64080
Ja również szacunek za ciężka prace.Biorąc pod uwage jak wyglądałeś wcześniej widać jak duzo musiałeś wlożyć żeby osiągnać taki efekt tymbardziej ze masz powyżej 30l ?bardzo nieliczne grono ludzi w tym wieku próbuje coś ze sobą zrobic poprostu im sie już nie chce a Ci którzy mówią że to nie cieżka praca są w błedzie, koks jest dodatkiem a efekt końcowy zależy od wielu dużo ważniejszych czynników.
sog i pozdro

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 439 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4051
To co zrobiłeś to mistrzostwo świata.
Gratuluje Ci sylwetki, i wytrwałości.
S O G

Cognosce te ipsum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
szkoda ze mnie bl nie prowadzi ...

efekt naprawde imponujacy, malo ktory taki "grubasek" (bez obrazy) by potrawil tak sie spiac i przerobic sie w zasadzie na karka

wielki szacunek, mozesz byc z siebie dumny

zdrowia

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1,5 Roku stażu Sado proszę o ocene

Następny temat

Oceńcie kumpla

WHEY premium