SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skutki uboczne 3 tyg po cyklu meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 154
witam jakieś 3 tyg temu zaczynałem cykl z metanabolu w dawce 20mg ed w czsie cyklu a dokładnie juz po 4-5 dnaich zaczeło sie wielkie cisnienie
około 150/90 bóle głowy i zawroty postanowiłem zakończyc cykkl teraz juz po 3 tyg cisnienie około 130/135/80
ale zdaza mi sie czasem takie omdlenia czuje jak bym,zaraz miał zemdlec to trwa chwile i przestaje wiecie moze czy to przestanie i skad takie omdlenia nawet jak juz nic nie biore
ps nie cwicze 3 tyg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 154
dawki 20mg ed ale z tymi bólami głowy nie sadze ze wkrecam poprostu mnie boli rozsadza po ibupromi e lekko przestaje ale caly czas czuje sie dziwnie mówicie ze cisnienie 135/80 to normalne jak byłem u lekarza kazał zbic do normy 120/8-0 mniej wiecej ja czytałem gdzies art ze koksy którzy ładowali mete po odstawiemniu mieli bóle głowy ale pewnie koksili całe zycie a nie tak jak ja 12 tabsów nie wiem polece z tym captoprilem zobacze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
wzioles cos na zbicie cisnienia? robiles areoby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 154
własnie nic nie brałem byłem u lekarza captopril przepisał teraz bede brał 1 tab co dzień co do aero tez nie robiłem al;e teraz codzien jezdze do pracy na rowerku jakies 4 km w jedna strone

Zmieniony przez - elektron90 w dniu 2010-08-12 20:53:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699812
Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2010-08-12 20:53:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
a jak cwiczysz moze przemeczasz lub masz juz przemeczony nie cwiczysz jak na mecie czyli ostro?a jak z jedzeniem?


Zmieniony przez - szeryf-81 w dniu 2010-08-12 20:55:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 154
jedzenie norma nie cwicze teraz i to mnie dziwi te omdlenia nie wiadomo skad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
to musisz zrobic badania mi jak cisnienie wy***ie to tez mam takie wrazenie ale to po jakims piciu najczesciej ,ale mi czosnek pomaga i wszystko sie nomuje moze masz genetycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699812
te omdlenia wystąpiły po zażyciu captoprilu?
kontrolujesz obecnie ciśnienie?puls?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 154
znaczy jeszcze nie biore captoprilu cisnienie cały czas 130/135/80 na mecie miałem o wiele silniejsze omdlenia ze 2 razy na dzień i silne teraz czasami mnie głowa boli a omdlenia nie sa juz tak silne poprostu czuje jak bym tracił rece nie miał siły w nich tak samo jak w nogach i mial zaraz upaśc teraz jak napisałem sa ale o jakies 70% lżejsze no i dochodzi ból głowy nie duzy ale czuc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
musisz porobic badania i i brac na obnizenie cisnienia i wogle kontrolowac.bo pewnie to cisnienie ci wali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 154
w sumie zobacze jak zbije cisnienie do normy i jak sie bede czuł bo teraz to dziwnie sie czuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomóżcie

Następny temat

Do tych co siedza w UK

WHEY premium