SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skutki uboczne w trakcie cyklu..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 910
witam. Rok temu waliłem deke z cypionatem testosteronu... badnia przed cyklem wszystkie były robione itd.. trener wszystko ułożył, diete trening itd. Towar też od niego i 100% sprawdzony więc lipy nie było. W 5-6 tygodniu zaczęła się jazda.... ciśnienie 160/140 i serce waliło jakby miało wyje** w kosmos.. musiałem odstawić.. minął teraz rok i jakoś doszedłem do siebie i wszystko gra, ciśnienie już nie skacze pompa pracuje jak trzeba, echo serca było robione żadnych wad nie wykryto. Dawki to były 2 cm teścia i deki 4 cm co tydzień. I jeszcze dodam.. nie pamiętam dokładnie... ale chyba w 4 tygodniu skorzystałem z kriokomory... za friko miałem dostęp.. to skorzystalem, żeby zwiększyć regeneracje itd... raz poszedłem na 2 minuty, wszystko było okej. Tydzien pózniej miałem już iść na 3 minuty... niestety nie wytrzymałem po minucie jakoś serce waliło jak młot... zawroty głowy i musiałem wcisnąć alarm i szybko mnie stamtąd wyciągneli... i od tam tej pory ten cykl zaczął się j**a*... agresja aż piana z mordy leciała... cisnienie itd.. Jak myślicie czy przyczyną mogła być ta kriokomora ?? czy może za duża dawka koksu ?? pisze prostymi słowami, prosty chlopak jestem :) obecnie mam 19 lat. Rok temu jak zacząłem zabawe z soczkiem miałem 18. Na cyklu było 120 kilo. Moj wzrost 191 cm. Obecna waga to coś koło 105. Do tej pory nie daje mi to spokoju... co zawiniło.. co poszło nie tak.. spadłem troche.. psycha siadła.. ale chce wrócić do formy, tak łatwo się nie poddaje :) czekam na wasze opinie. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Nie wiem co to za trener, który rozpisuje dwa razy tyle deki co testa.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 910
Z wiadomych względów nie będę podawał nazwiska.. ale wychodził na scenę zawodową nie raz.. także nie jest to jakiś tam pierwszy lepszy. Czyli mam rozumieć, że za duża dawka... mogła spowodować te 'atrakcje' ?? Które na swoj sposób przeżywam do dziś.. nerwus jestem jak ich mało :( byłem u lekarza okazało się, że mam nerwice serca... jak się mocno nawkur***m to za dwa, trzy dni.. mam ( ja to nazywam 'dodatkowe bicie serca') i lekarz powiedział, że to właśnie nerwica. Takżę wesoło nie jest... ale psyche powoli ogarniam i chce zrobić come back. Bo szkoda mi mojego wkładu pracy... od 13 roku zycia dzwigam ciężary i nie wyobrażam sobie mojego życia inaczej. Dieta, trening i suple, na nich dowaliłem 50 cm na bicu bez wspomagaczy w wieku 17 lat - waga była coś koło 110. No i jak skonczyłem 18 pomyślałem, że mogę być jeszcze większy... bo juz naturalnie maxa wyciągnałem(bynajmniej takie było moje zdanie) i postanowiłem się wspomóc.. 5-6 tygodni wystarczyło, żeby wszystko się rypło...Rok czasu juz dochodzę do siebie i jest mi ciężko.. gdzieś mnie ten nieudany cykl 'złamał' na swój sposób w środku... i nie umiem sobie z tym poradzić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
szok47
Dieta, trening i suple, na nich dowaliłem 50 cm na bicu bez wspomagaczy w wieku 17 lat

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Kriokomora dziala jak silny stymulant reakcji stresowej, wtedy byles na cyklu cisnienie podwyzszone itp zestresowałeś sie pewnie cisnienie sie bardziej podnioslo i spanikokwales ( są nieraz takie objawy niepokoju,lęku przy duzym cisnieniu )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 910
Dokładnie tak jak mówisz... panika straszna była..do tej pory mam psyche 'zblokowaną'.. betablokery nosze w portfelu, valused czasami łykam.. wkreca mi się na głowie, że serce moje znowu zacznie tak szybko bić, że ciśnienie znowu bedzie wysokie itd.. mimo, że jest juz okej... kur** czyżby wszystkiemu była wina ta kriokomora ?? ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Kriokomora wywołala tylko chwilowy efekt, zbadaj cisnienie.Saa widocznie nie dla Ciebie nie ruszałbym juz na Twoim miejscu bo te problemy które opisujesz moga wrocic i sie nasilic. Zazywaj magnes+potas pij jakieś ziola np melisa raz dziennie i moze bedzie ok i przedewszystkich pozytywne nastawienie

Zmieniony przez - Dexteros12 w dniu 2012-12-13 00:11:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 910
Teraz ciśnienie juz jest cały czas okej. Wszystko bylo dobrze, do momentu wejścia do kriokomory.. więc może to jest przyczyną. Ale chyba i tak jeszcze spróbuje za jakieś mare miechów, jak psyche ogarnę i w ogóle..no i na mniejszych dawkach..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Zrobisz jak uważasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
Po co Ci koks jak masz na sucho w bicu 50cm w wieku 18 lat. Lec tak dalej to w wieku 30 lat bedziesz mial 60. A po co Ci koks zeby miec 70 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
dawaj foto z napisanym na kartce nickiem. nie uwierze inaczej w te 50cm...no chyba ze jestes spasiona swinią...nie jadna kobite widzialem z 50cm bickiem

Adamsky
Nie wiem co to za trener, który rozpisuje dwa razy tyle deki co testa.


nie wiemy jakie stezenie deci, jakie tescia...na cm to co najwyzej spekulowac mozemy o jakich wartosciach mowimy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dorzucić do tescia?

Następny temat

HCG W CZYM TRZYMAC

WHEY premium