SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HCG W CZYM TRZYMAC

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2782
SIEMANKO MAM PYTANKO MIANOWICIE:
Od jutra zaczynam bic hcg 500iu/tyg
Bede je bil przez caly cykl ktore bedzie trwal okolo 8 miesiecy
Przygotowalem je w sposob tak jak doradzali mi chlopak iz tego forum czyli o 5ml strzykawki zaciagnolem 5ml soli fizjologoczinej
-upuscilem kapke do fiolki z pregnylem
- wymieszalem to ,nastepnie z powrotem zaciagnolem to do strzykawk nr 5(5ml)
-ze strzykawki nr 5 zaciagnolem 0.5 ml (500iu)
-zaciagnolem to strzykawka insulinowka
-strzykawke nr 5 z roztworem wadzilem do lodowki

Moje pytanie jest takie czy moge te hcg trzymac w czyms innym niz w strzykawce nr 5 ,chodzi oto ze bardzo ciezko jest zaciagnac roztwor gdyz igla w insulinowce jest bardzo krotka .

Czy np. roztwor z pregnylem ze strzykawki nr 5 ,moge przelac do pustej fiolki po enantanie ,ktora zostala mi z poprzedniego cyklu .Jezeli nie to czy taka fiolke mozna gdzies zakupic ??Jezeli tak to gdzie i jak to wytlumacyzc pani w aptece np.

Zgory dziekuje POZDRAWIAM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47670
Ja przelewałem czasem do pustego flakonu po SAA, było wszystko ok.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2782
AHA CZYLI CO SMIALO MOZNA PRZELEWAC MOWISZ ??Zastanawialem sie bo enan jest oleisty i nawet jak wydoilem wszystk oz tej fiolki to zastanawialem sie czy na sciankach niezostaly jakies resztki ,ktore moga spowodowac oslabienie dzialania .

POCZEKAM JESZCZE NA ODPOWIEDZI INNYCH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
rozrobionego hcg tak długo to ja bym i tak nie trzymał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47670
Te resztki oleju nic tam nie osłabią. Po rozrobieniu 4 tyg trzymać w lodówce.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
10 tyg stanowczo za długo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Konik kup sobie insulinówki z igłami oddzielnie albo lepiej strzykawki do tuberkuliny.Koszt groszowy a tuberkulinowe zamiast podziałek jednostkowych maja zwykłą podziałke ml.Zmieniasz igłe , naciagasz z tej 5, zakładasz igłe mikro i bijesz.Nie kombinuj przyjacielu.Na przyszłosc staraj sie kupować HCG 2000jednostek. Z tym trzymaniem troche przesadzileś.Rózne sa opinie ale 10 tygodni to za długo. http://www.sklep-rehabilitacyjny.com.pl/strzykawka_tuberkulinowa_TBC_1-ml_z_igla 

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
nie 3maj w pustym flakonie.W tym pseudo pustym flakonie są resztki oleju w którym siedzi min. Benzoesan benzylu i alkoholu benzylowego.hcg nie jest tak stabilną substancją by mieszać to z tymi chóójstwami.

3maj w plastkikowej pompce(czyt.strzykawce,tylko nie z gumowym tłoczkiem,bo przy dłuższym przechowywaniu wytrąca się coś co wygląda jak by śnieg padał)

Na strzykawkę nałóż igłe i owiń woreczkiem nylonowym.

A 500j tygodniowo to ściema i marnowanie roztworu.

Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2012-12-13 09:23:06

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Podbij do 2x 500iu tygodniowo

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2782
Heh.. nic juz z tego nierozumiem .Jakis czas temu zalozylem temat i pytlem jak zrobic by hcg trzymac dluzej niz rozrobione z rozpusz czlnikiem ktory jest dodawany do pregnylu. Dostalem odpowiedz ,zeby kupic 5ml soli fizjologicznej i zmieczac to z hcg . Taki roztowr moze stac duzo wiecej czasu niz z rozpuszczalanikiem .Teraz mowicie ze jednak nie .

MICZEL Dawki hcg dac 1000iu/tyg 2 strzaly
i ile wkoncu mozna trzymac ten roztwór rozmieszany z sola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Pomyliłeś chyba sól fizjologiczna z woda bakteriostatyczną. Nie wiem ile można najdłuzej trzymac z rozrobione z solą natomiast wiem ze z woda bakteriostatyczna mozna długo .Nie znalazłem tamtego Twojego tematu. Kup najlepiej HCG 2000 jednostek.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skutki uboczne w trakcie cyklu..

Następny temat

odblok po boldku

WHEY premium