SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

0 efektow po cyklu meta prop

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1620
siemasz Wam. Skonczylem niedawno cykl prop 100mg/e2d i do tego meta 30mg/ed Propek z hubeia meta razaka wczesniej bilem enan z meta bylem bardzo zadowolony zrobilem okolo 11 kg .Podobnie tak jak teraz ostro trzymalem miche waga moja to 87 kg , nadwyzke kaloryczna dalem sobie: 900-1000kcal , niemm tendenci do lapania tluszczu,nigdy nieszlo mi w brzuch,wiec nieprzejmowalem sie jakim kolwiek zalaniem.teraz zakonczylem cykl na propie z meta i zrobilem zaledwie 3 kg ? wymiry o 0.5 cm. Chcialem dowiedziec sie czym to moze byc spowodowane ??

Krotkie estry moga namnie niedzialaac ? ,lub dzialac innaczej?
Po tamtym cyklu z enan troche mnie bloklo (jajka skurczylo nieznczenie,)odblokowywlem sie clomidem

z góry dziekuje za odpowiedz;) POZDRAWIAM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 378 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14381
pewnie wyj**ka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1620
niema szans ze to wyj**ka ;) propa bylo czuc , od pewnego dila, brat bil ten sam prop kuzyn bil ten sam prop okolo 4 miesice temu i poklepalo ich elegancko,ja wziolem tego samego razem z nimi tyle ze zczolem bic go pozniej i teraz wyszlo ze 3kg zrobielm ,ale czue ze wszystko zgestnialo.Dodam ze przerwe od poprzedneigo cyklu mialem okolo 3-4 miesiace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1620
niema szans ze to wyj**ka ;) propa bylo czuc , od pewnego dila, brat bil ten sam prop kuzyn bil ten sam prop okolo 4 miesice temu i poklepalo ich elegancko,ja wziolem tego samego razem z nimi tyle ze zczolem bic go pozniej i teraz wyszlo ze 3kg zrobielm ,ale czue ze wszystko zgestnialo.Dodam ze przerwe od poprzedneigo cyklu mialem okolo 3-4 miesiace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
Napisałeś zero efektów ! A zrobiłeś 3 kg! Co myślałem ze na każdym cyklu zrobisz 11 kg!? To za rok widzę cię na Mr Olimpia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
spowodowane to może być tym ,że mięśnie nie rosną z powietrza
druga sprawa jak ktoś już napisał 3kg to nie jest 0 efektów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1620
hahah,mysle ze wystartuje;)) moze masz racje ze spodziewalem sie niewiadomo czego ,oki temat do usunieci ;) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1620
no no teraz rozumiem a co masz na mysli piszac ze miesnie nierosna z powietrza;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
bo do wzrostu potrzebują odpowiedniej ilości kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Reansumując żeby sterydy budowały mięśnie potrzebne są kalorie , sterydy same w sobie takich nie posiadają, czyli dieta, sam koks bez diety może spowodować tylko retencje wody.
Przyczyna masz odpiewiedż zła dieta.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
A by bylo zebys na kazdym cyklu robil po 10kg co? Ja bym taki cykl co 2 tygodnie robil

UK

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc w rozpisaniu cyklu

Następny temat

nolva na redukcji

WHEY premium