SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

silownia w domu + odżywka ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36
witam =] zalogowalem sie na tym forum poniewaz chcialem prosic o pewna pomoc. otoz od niedawna ok 1 miesiąca cwicze sobie w domu co drugi dzien i co drugi dzien cwicze na worku. w domu robie pompki, brzuszki , drążek oraz cwiczenie w którym podpieram sie tyłem biórka nogi mam na łóżku i opuszczam sie do dołu i do góry =] czuje jak wtedy pracują mi całe plecy ,triceps oraz barki. w dni wolne od cwiczen w domu , cwicze na worku treningowym ok 20-30 minut =] chcialem zapytac czy podczas takiego wysiłku fizycznego (nie cwicze profesjonalnie na silowni )jest sens abym kupował sobie jakas odzywke która wspomoze przyrost mojej masy ? ( mam wolny metabolizm ) jesli tak to bardzo prosilbym o podanie nazwy czy rodzaju takiego suplementu =] chce poprostu poprawic troche swoj wygląd o kosteczke na brzuchu moze troche wiecej w łapce =] ogolnie chciałbym zeby mnie bylo ciut wiecej nie zmieniając jednak trybu cwiczen =] . mam 176 cm wzrostu i waze ok 66-67 kg. z góry dziekuje za pomoc =] pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest sens abyś ułożył dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Odradzałbym jedzenie proszków. Zwłaszcza, że podane przez Ciebie dane wskazują na dobre proporcje ciała, więc po co katować się syntetykami. Faktycznie, lepiej byłoby po prostu przejrzeć dietę pod kątem proporcji B/W/T - jest trochę postów na ten temat.
A od żadnej odżywki krata na brzuchu sama nie wyrośnie. Co najwyżej opona ;) Powodzenia w treningu!

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
Dieta :) Suple zbędne w tym przypadku :)


https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
bez diety i konkretnego treningu siłowego dużo nie zdziałasz

trening domatora moze Cie przygotowac do treningu siłowego, wzmocnisz miesnie, ale nie licz na cuda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9932
suple odyzwki ee niewarto jesli nie masz diety i nie robisz konkretnie masy, lepiej dobrze zbilansowana dieta i zobaczysz sam efekty :)

hmm moze bys dal rade ulozyc jakos FBW
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta bez utraty siły

Następny temat

WARZYWA

WHEY premium