SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sila po 2 hst - wyniki

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 299
Hej,

To moje wyniki po 2 hst przerwanym 2 tyg choroby. Maksy zmierzylem po 4 tyg SD ( egzaminy ). Wyniki obarczone sa bledem wynikajacym ze wzrostu obciazenia na mojej silowni o 2 lub 5kg, wiec np. na osiagi na biceps ( czy inne cwiczenia wykonywane malym ciezarem ) sa zanizone ( tzn. mam nadzieje ). Nie podaje wszystkich cwiczen, poniewaz niektore zmienilem i nie mam jako porownac.

cwiczenie/wzrost sily w % w /15/10/5

prostowanie nog w lezeniu tylem 133/50/25
zginanie nog w lezeniu przodem 25/-25!! /0
klatka 100/125/135
sciaganie wyciagu gornego 0/12.5/11.1
przyciaganiu wyciagu dolnego 0/ 12.5 / 12
podnoszenie sztangielek bokiem 50/ 14 / 0
arnoldki 35 / 25 / 20
biceps sztanga lamana 50 / 25 / 12
biceps sztangielkami z supinacja 0 / 20 / 0

Jak widac efekty sa rewelacyjne - wynikaja z tego, ze:
a) dawno nie trenowalem na silowni ( poza rehabilitacja ),
b) przylozylem sie do diety + kreatyna, suplementacja ciagla
c) przelamalem strach przed odnowieniem sie kontuzji.

Kontuzjowany bark ma sie ZNACZNIE lepiej.
Troche mi glupio, ze mam az takie przyrosty sily.. az to wyglada na jakis blad ale 2 razy sprawdzalem.

Z negatywow, to spadek w sile nog oraz prawie brak roznicy w rozmiarze poza klatka.

Moze to kogos zmotywuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
"Z negatywow, to spadek w sile nog oraz prawie brak roznicy w rozmiarze poza klatka."
-- być moze nogi trenowałeś zbyt intensywnie, no a skoro przyrostów brak to tez nie najlepiej bo celem HST jest masa

ale cieszy, że jesteś zadowolony z postępów siłowych, oby dalej do przodu

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 299
Wydaje mi sie, ze chcialem wszystkiego na raz i od razu, i np. robilem zawsze 2 serie na kazda duza grupe miesniowa.

Teraz zaczynam nowy cykl i bede eksperymentowal z 1 seria na kazda partie poza klatka ( uwielbiam cwiczyc klate ), choc ciezko tak robic jedynie jedna seria, szczegolnie na np poczatku 10tek, gdy treningi w sumie nie mecza.. gupio tak..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
serie musisz dobrać pod siebie, wg pewnych wytycznych aż w końcu trafisz mniej wiecej w taką objętość jaką potrzebujesz :D

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 410 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6025
Ja nie mam wątpliwość że wyniki są prawdziwe, zwłaszcza jeśli przy HST szczególnie dba sie o diete, treningi oraz ewentualna suplementacje.

klatka 100/125/135

Moje gratulacje !! Oby tak dalej !

f*** the rulez !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 299
To wlasnie przyklad wygranej z psychika zawsze sie balem bolu barku, ktory wczesniej mialem kontuzjowany. Po pierwszym cyklu bark przestal bolec. W drugim dorzucilem ciezaru, odwazylem sie i oto efekty.

Wiec pewnie wzrost sily nie jest az tak spektakularny ale kontuzja poprawila sie i w koncu moge bez kompleksow cwiczyc. Szczegolnie jak na silowni sa panie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
zapomniałem spytać (chyba że już gdzieś wcześniej pytałem)
co to była za kontuzja?

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 299
Zdaje sie, ze naderwane wiazadlo, atrofia miesni okalajacych i rozwalona torebka mazidelkowa. Ja mysle, ze cos z rotatorami ale w sumie panowie doktorzy niespecjalnie chcieli sie przykladac do diagnozy (chyba, ze w prywatnym gabinecie, 130zl wizyta, 300 diagnostyka, 700 rehabilitacja) ehh :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
widze, ze cos powazniejszego, a z tym prywatnym gabinetem to tez tak nie dokońca bo ja chodziłem, ze swoimi barakmi przez rok do "specjalisty" od barków w prywatnej klinice... i coś mu nie szło moje leczenie.

A długo sie z tym męczyłeś?

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 299
Jakos tak 5 rok sie mecze. Neurolog sugerowal, ze to cos z nerwem jest. Ogolnie daje rade, trzeba to zaakaceptowac, kazdy niesie swoj krzyz

A jak Twoja kontuzja? btw czy u Ciebie bol promieniuje np. na biceps itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
Ja miałem (mam) kontuzje na tle przeciążeniowym, pierwsza diagnoza dotyczyła ścięgna długiej głowy bicepsu, a potem całego stawu barkowego w obu barkach.
Pół roku temu miałem powrót do ćwiczeń, ale sie odnowiło, teraz znów powracam, tym razem po zmianie lekarza i mam nadzieje, że już teraz będzie ok, choć jeszcze nie jest bezboleśnie i czasem coś zaboli :)

ból jak promieniował to tylko na bark, na biceps nie narzekałem

Zmieniony przez - kermit w dniu 2005-05-07 14:00:06

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST do oceny - laik :D

Następny temat

SD - problem

WHEY premium