SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłowe stanie na rękach

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 88 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 853
mozna prosic o jakies wskazowki, rady, porady, cwiczenia na siłowe stanie na rękach? byloby fajnie :]

"...Wherever I may roam..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
filmik mozliwe ze bede mial po weekendzie

w ile nauczyc? hmm ciezko powiedziec ja sie tego nie uczylem ja breaka trenuje takze poprostu od czasu do czasu takie cos probowalem w kazdym razie przy tej "ewolucji" glownie potrzebna jest sila w stosunku do ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
był art o staniu na rękach, patrz akrobatyka.
Ale to było o staniu na rękach, nie wiem co to jest siłowe stanie na rękach, wyjaśnij proszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 88 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 853
ojej...nie wiem jak to fachowo i zrozumiale wyjasnic....no ze nie staje sie na rekach takim...jak to powiedziec ..rzutem - rece na ziemie i nogi wybic do gory. chodzi mi o takie stanie no...ze rece sie opiera na ziemi a nog sie nie wyrzuca tylko powoli unosi sie do gory. fakt troche kiepsko to wyszlo...moze sprobuje w ten sposob: tak jak to czasem robia w cyrku te ludzie-gumy . (chyba gadam coraz wieksze glupoty za co sorry)

"...Wherever I may roam..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musisz mieć bardzo silne mieśnie brzucha i pleców i to chyba wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Jeśli dobrze zrozumiałem to chodzi Ci o pompke na rękach?

Analogiczne do wyciskania na barki

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2573
nie olokk
kolega ma na mysli cwiczenie z gimnastyki tzw. szpiczage, albo po prostu siłówke (akrobatyka).
fakt plecy i brzuch trzeba miec cholernie silne, ale to nie wszystko. Trzeba tez miec dobry skłon.
pokrótce opisując technike tego cwiczenia ---> przenosisz ciezar ciala na same rece unosząc tyłek jak najwyzej. Sprowadza sie to do tego ze naciskasz rekoma na podloze, jednoczesnie starasz sie zeby posladki znalazły sie w jednej pionwej linii z barkami, plecami i rękoma. Czyli trzeba mocno ciągnąc brzuchem tyłek do góry. Cwiczenie trudne technicznie, a wymagające silowo jeszcze bardziej.
mam nadzieje ze zrozumiale napisałem, jesli cos nie jasne to pytaj

najważniejsza jest determinacja!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 88 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 853
mam pytac powiadasz...hm...moze jakies propozycje cwiczen?:> (jak mowicie - brzuch plecy, owszem trzeba miec mocne...ale czy czasem nie beda tu najbardziej potrzebne mocne rece?:>)

"...Wherever I may roam..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2573
mocne rece...bardziej mocne barki i owszem
zajrzyj tu https://www.sfd.pl/temat117050_strona6699/#eot 
w odpowiedzi na post rocky'ego zapodałem cwiczenie do wagi co prawda ale do szpiczagi równiez je sie wykonuje
Poza tym mozesz porobic twz. nietoperki hihi :
wisisz głową w dół na drabinkach, plecami do drabinek trzymając sie rekoma. Powoli opuszczasz nogi do w strone podłoza, po czym je podnosisz. Wszystko siłowo
"sekret" szpiczagi polega na tym zeby umiec przeniesc cały ciezar ciala na rece tak zeby pupa ci nie ciążyła. Mozesz nawet poprosic kogos zeby lekko ci pomagał unosząc twoje biodra
pozdro

najważniejsza jest determinacja!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 146 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3227
A czy jak pomoge sobie lekkim wybiciem nóg to też będzie szpiczaga , czy już nie?(Oczywiście nogi szeroko)

A przy okazji chciałem się zapytać: jak się sprawdza wyciskanie barki(to co jest w profilu) za głowy czy przed, bo rozumiem że siedzac. (Teraz kumpel ma siłownie to sobie u niego sprawdze, hehe.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2573
1. to juz nie szpiczaga
2. zza głowy

najważniejsza jest determinacja!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
ja tam potrafie najwyzej z takiej pozycji ze opieram okolice kolan o łokcie (chyba wiecie o co mi chodzi :P) i stoje na rekach to z takiej pozycji moge wyjsc na rece i czasem sie uda opuscic spowrotem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oprawa muzyczna na meczach NHL NBA WL

Następny temat

wymyk na drążku ???

WHEY premium