SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siła,masa,wytrzymałość :)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29456
Jak bedziesz skakał na skakance co dzień to tez ci redukcja wyjdzie.Przy budowaniu masy musisz ograniczyc aeroby.Ale troche nie rozumiem twojego podejścia raz piszesz że celem jest wytrzymałość,teraz ze masa.IMO lepiej byłoby gdybys nad kondycją popracował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24290


moim celem jest to co w temacie -siła.masa,wytrzymałość fizyczna to sie chyba da pogodzić?????

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29456
Cięzko bedzie.Wytrzymałość = aeroby,interwały itp, a tak jak pisałem przy robieniu masy powinno sie je ograniczyć.Musisz wybrac.

Zmieniony przez - Mihau kb w dniu 2009-06-25 10:48:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3334
Ja w swoim treningu to pogodziłem.

Mój trening wygląda mniej więcej tak:
Pn, śr, pt
6:00 - Bieganie (na czczo) - jakieś 15 -20 min
10:00 - trening fitness
12:00 - Trening uderzeń
15:00 - trening siłowy (obecnie i najczęściej robię FBW)
18/19 :00 - trening wytrzymałościowo-techniczny (rundy na worku)

Wt,czw
6:00 - Bieganie
10:00 -fitness
12:00 - Trening kopnięć
16:00 - Jeet Kune Do
18:00 - trening brzucha

Przy takim treningu są mniejsze efekty jeśli chodzi o mase (na której mi szczególnie nie zależy) jednak siła rośnie i do tego towarzyszy fajny efekt rzeźby

Jeśli chcesz ćwiczyć capoeire to wątpie czy duża masa Ci w tym pomoże. Lepiej postaw za główny cel kondycję.

Jeśli nauczysz się umierać - wyzwolisz się od tego...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
Jak chcesz iść na capoeirę to po Co masa? z tego co widziałem to mało jest duzych na capo może jedynie w brazylii widziałem takich większych dobrze zbudowanych mężczyzn co tańczyli sobie, zresztą potrenuj skoczność żebyś nie przyszedł na trening ze skocznością Ł. Kruczka , chyba skoczność to podstawa no i wytrzymałość żeby ręce mogły udźwignąć ciężar twojego ciała

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24290
czyli więcej w ruchu,,,,powtórzenia na wytrzymałość,,,,?????

a skoczności to już oni mnie nauczą mi zależy na sile,wzmocnieniu mięśni,oraz wytrzymałości fizycz.

Zmieniony przez - Draciel 3 w dniu 2009-06-25 12:28:37

Zmieniony przez - Draciel 3 w dniu 2009-06-25 12:28:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
ale sam tez możesz się nauczyć skoczności, przyjdziesz zobaczą że wysoko skaczesz i że mogą być z Ciebie ludzie to będą więcej uwagi na Tobie skupiać ... i to wyjdzie na + dla Ciebie

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24290


a znasz może jakieś linki na temat ćwiczeń tej skoczności
będę wdzięczny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
poszukaj w archiwum gdzieś tu na forum są

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24290
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Judo

Następny temat

Co sądzicie o FBW?

WHEY premium