SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Judo

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
Siemka mam 15 lat mieszkam w Gdyni i chce się zapisać na Judo . Chciałbym się dowiedzieć czy w Gdyni gdzieś jest szkoła Judo , czy musiał bym gdzies dojeżdzac ?? Z góry dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
https://www.sfd.pl/Gdynia_-_Judo_dla_dorosłych-t314298.html 

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1335 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8969
Czemu 15latka na judo dla dorosłych wysyłasz?

Spokojnie możesz wpaść do UKJ Viking na karwinach. Zajecia są w szkole podstawowej nr 46 na chwaszczynskiej 26. pon,sr,pt 18 wt,czw 19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nie doczytalem ze to dla doroslych.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Isia, i do Galeonu albo opty też jeszcze można wysłać autora?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1335 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8969
nie wiem :P wiem ze do mnie przychodza tacy w roznym wieku poczatkujacy i trenerek ich bierze do nas ;) takze zawsze jest z kim sie uczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10302
W galeonie sa mlodziki i na flocie tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1335 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8969
z tego co ja wiem to na flocie juz bardzo malo ludzi trenuje.

Poza tym w malo ktorym klubie zwraca sie uwage na kogos kto dopiero zaczyna w tym wieku.

Zmieniony przez - Isia w dniu 2009-06-16 20:07:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
Dobra jutro sie przejde do Galeona i sie dowiem co wtedy bedzie :p .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10302
nie wiem jak to teraz jest na folcie bo juz dlugo tam sie nie pojawialem ale z tego co pamietam to frekwencja zawsze byla duza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
To tak . Dzisiaj byłem w Galeonie i dowiedziałem sie ze jutro juz moge przyjsc na trening więc jestem jak na dzień dzisiejszy zadowolony , zobaczymy czy to wszystko mi sie spodoba :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy wy też tak macie?

Następny temat

siła,masa,wytrzymałość :)

WHEY premium