SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

senegroth

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49435
a jak wyglada twoj trening barkow (senegroth)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Szczerze to barków praktycznie wcale nie robię. Kiedyś miałem wybity bark i przez co większośc cw na barki u mnie odpadało(2-3 tygodnie robiłem i bóle wracały). Dopiero od wakacji zacząłem lekko robic unoszenia na boki ale bez szaleństw. Niestety w grudniu nabawiłem się kontuzji drugiego barku i znowu nie trenuję ich wcale. Jakby nie patrzec wyciskanie leżąc dośc dobrze wyrabia barki choc nie ukrywam, że chętnie bym je porobił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49435
wyrabia przod barkow ale widac z twoich fotek co dales sylwetka bradzo ladna ,lecz srodek i tyl barkow widac ze nie robiles ;p zanik ale trenujesz trojboj wiec nie wyciskasz tam belki ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Czy ja wiem czy tak widac. W sumie tylko tył moze byc w gorszej "formie", aczkolwiek przy drążku tył też nieźle czuje W każdym razie moim priorytetem jest siła a nie masa i wygląd, więc mi tam obojętnie z tymi barkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2688
Senegroth ok widze ze juz jestes uwazany tutaj za znawce wiec sie pochwal jaki masz rekord ?? i przy jakiej wadze wyciskales ten rekord
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
offtop

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2688
oride powiem tak poprostu nie ma w profilu ile ciska wiec jestem ciekaw i wiem ze jakis czas temu ciskalismy podobne ciezary ale ja bylem 5 kg :( ciezszy i senegroth chodzi mi o wynik bez koszulki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Zapraszam do nowego tematu "wyciskanie wynik/wiek - filmiki"

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2008-02-07 17:45:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Czarektoja nie no spoko

Pozdro

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
kolega senegroth, jak juz o nim temat, ma ciekawy sposob na walke z kontuzja barku....
płaska, płaska, płaska...+ ciągi czasami
i barki "zaraz" zdrowe

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka roznica jest miedzy sztangą olimpijską a zwyklą

Następny temat

plan treningowy

WHEY premium