SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzeźba?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4316
witam , mam 16 lat , waże 90 kg i mam 190 cm wzrostu , zaczynać z tą wagą już odejmować kcal i ćwiczyć na rzeźbe? Tak w ogóle czy mogę ćwiczyć rzeźbę z planem na mase? Mniejsze czy większe cieżary? Ile razy w tygodniu? Niektórzy piszą że nawet do 5-6 razy , ale to chyba trochę głupota

Zmieniony przez - Sebek0105 w dniu 2013-12-19 21:18:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
żeby rzeźbić trzeba mieć z czego , poczytaj ten art

.Redukcja dla Juniora
https://www.sfd.pl/_Redukcja_dla_Juniora,_jak_się_do_tego_zabrać_-t916418.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4316
90 kg to mało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1287
ogólnie nie polecam robić na zimę redukcji .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
nie chodzi o wage a o to czy sa miesnie , w tym artykule masz wszystko poczytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
kubakorn
ogólnie nie polecam robić na zimę redukcji .


a to niby czemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4316
ale tam jest redukcja dla grubasów ktorzy nigdy nie ćwiczyli i są zalani tłuszczem , ja ćwiczę od ponad roku i tego tłuszczu nie mam jako tako z tą wagą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1287
dobre pytanie :) chodzi ogólnie o to że zima to okres w którym organizm potrzebuje więcej energii ,co za tym idzie kalorii i sam spowalnia metabolizm co nie jest na pewno powodem do radości przy redukcji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4316
rutkow , trochę się boje dalej nabierać masy , żeby później nie mieć cieżko jej zrzucić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
Masz nabierać masy mięśniowej. Nie będziesz jej chciał zrzucać. Jak nabierasz masy tłuszczowej to masz dietę do dupy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4316
chodzi mi o kilogramy , wiadomo że wraz ze wzrostem masy mięśniowej jest też masa tłuszczowa , której może być mniej .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek co wybrać

Następny temat

14 lat,może byc ?

WHEY premium