SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koniec masy teraz rzeźba pomoc!!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 273
Witam wszystkich , właśnie skończyłem robić mase i chciałbym przejść do robienia rzeźby , mam 16lat wzrost 170cm waga 72kg , mam juz trening ułożony każdy trening wyglonda około 90minut poniedziałek :klata,plecy + 2 razy dziennie bieganie około 3km wtorek: brzuch , biceps +bieganie 2 razy dziennie 3km środa: bary plecy +bieganie 3km Czwartek odpoczynek i znowu tak jak w poniedziałek ,wtorek... Pytanie jeszcze moje jest takie czy mogę stosować suple na rzeźbe i jakie najlepiej skuteczne ale nie za drogie ;p i jak szybko bym spalił ten tłuszcz i by było widac efekty czy w 3 miesionce były by jakieś efekty thx za pomoz z góry dzienki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
hmmm rozpisz ten plan po ludzku jakos jakie cwiczenia, ilosc serii itp

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 273
klata na ławce prostej ze sztangom / hankle na skośnej tez ze sztangom i hanklami rozpięcie pompki seri przeważnie będę robił 5 powtórzeń 15/12 jakoś tak brzuch brzuszki na drążku podciąganie nóg na wyciągu biceps to ze sztangom , hanklami plecy drążek nagi bieganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 730 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32781
170 cm i 70 kg wagi to nie zbyt dużo jak dla mnie, trochę strata czasu na rzeźbę uważam, a jak ma się sprawa diety ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 273
moze to jest nie wiele 72kg ale po mnie to widać ze przytyłem :/ a z dietom mam tak jem wszystko i tyle ile sie da ;p chyba najlepsza i staram sie najwięcej bialka wcinać ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 730 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32781
No to znasz już przynajmniej przyczynę czemu najprawdopodobniej "tak przytyłeś" oraz dlaczego najprawdopodobniej się nie "wyrzeźbisz" przedstaw może swój przykładowy jadłospis dzienny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 273
rano 2 jajka na twardo 2 3 bułki 3 obiad w szkole ziemniaki mięso surówka zalezy jakie mają menu ;p jem tez w domu obiad i kolacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 273
a jakie suple byś polecił nie za drogie ale skuteczna na rzeźbe ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 730 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32781
Najlepszy to dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 273
ale ja zaczołem robić mase ja byłem szczupły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 273
a teraz chce przejść na rzeźbe i sie pytam czy coś pujdzie wyrzeźbić ?? i jakie suple proponujesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

A6w a inne ćwiczenia brzucha

WHEY premium