SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozpoczecie pierwszego cyklu po 40 roku zycia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 677 Napisanych postów 1617 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26653
zbij ciśnienie! Captopril 25 mg. pod język
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
To ciśnienie to jest tragedia i to spora. Zajmij się tym jak najszybciej.
1

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 503 Napisanych postów 628 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3450
Zapominasz ze jak serce padnie padniesz i ty, normalnie do lekarza idz powiedzic o co chodzi niech daje lek i kontroluj a wszystkie zmieny konsultuj z nim.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 338
Witam polowa cyklu za mna.zmoja przypadloscia bylem u lekarza i skonczylem u kardiologa,i neurologa badania porobione diagnoza dla zainteresowanych koitalne bole glowy.wiec dostalem lekina zbicie cisnienia plus mam pic duzo wody,soku z kiszonej kapusty na rozrzedzenie krwi tak po mojemu.jeszcze czeka mnie rezonans glowy z kontrastem ale dopiero za dwa miesiace bo prywatnie zabili mnie cena.no i najwazniejsze mam przejsc na diete:).od czasu brania tabletki i picia jest normalnie tylko glowe musze jeszcze przestawic do konca bo jeszcze strach to tyle w tym temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
No i bdb. Ludzie zaniedbuja sprawy ciśnienia, a to ma na prawdę długofalowe negatywne skutki.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 338
teraz co do samego cyklu.jak pisalem wczesniej lekarz kazal wziasc sie za diete przytylem przez te 8 tyg 12kg oczywiscie nie same miesnie brzuchol tez wyskoczyl i to spory i do sylwetki Arnolda mi baaaaardzo daleko:)Ale widzac efekty co do reszty ciala jest calkiem calkiem tego chcialem reszta tez poszla i milo slyszec od partnerki ze masz ladna klate i ramiona:)gdzie do ladnych jeszcze daleko jak dla mnie:) bo zawsze o wiele latwiej mi osobiscie bylo chudnac( brak checi do jedzenia ) a teraz pytania do fachowcow.czy nie przesadzilem z wpychniem tego zarcia w siebie i nie zaduzo przytylem w takim okresie.chcialbym docelowo miec 100kg teraz 92kg z perspektywy patrze ze w tej wadze dobrze bym sie czul bo obecna w niczym mi nie przeszkadza.czy ta druga polowe cyklu juz tyle nie jesc i zaczac bardzo kontrolowac miske.czy kolejny cykl przeznaczyc na wycinke jezeli tak mozna.czy moge teraz zaczac brac enatan300 bo nie ukrywam ze mam problem z dostaniem cypiona sa jakies przeciwskazania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Najlepiej to pomasowac te 12 tygodni i nie schodząc z soku zredukować i dopiero off. Testa zmieniasz bez problemu.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 338
duzo tego troche ale licze na wasza pomoc:)za ktora z gory dziekuje.jeszcze jedno pytanko czy musze robic odblok czy moge robic tylko mostek mozecie mi wyjasnic roznice i wplyw na organizm.Mam juz swoje 40 i sie zastanawiam co w moim przypadku jest najlepsze bo raczej chce brac dluzszy czas bo czuje sie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Odblok to za przeproszeniem większa p******ęcja. Bijesz hcg, wyrównuje z hormony, wchodzisz na sermy (dla wielu osób średnia przyjemność). Takie pct może trwać 6 tygodni, jak źle idzie to i parę miesięcy. Po nim wypada odpocząć od koksu. Na mostek sobie wchodzisz np na samo hcg. Dawane eod trzyma teścia w okolicach górnych widełek. Organizm odpoczywa od syntetyka, jaj pracują, morfo się wyrównuje. Po 6-8 tyg wskakujesz znów na sok.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam to co Krzychu napisal. Na mostku hcg tescia mialem powyzej normy i nie czulem jakiegos przymulenia itp.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ruska exa bral ktoś ?

Następny temat

Omnadren 250mg, częściowa iniekcja w żyłę

WHEY premium