SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porada odnośnie pierwszego cyklu :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6183
1. WIEK: 19 (12 styczen 1993)
2. WAGA: 86,5 kg
3. WZROST: 178cm
4. WYMIARY: nie mam jak zmierzyc :O
-biceps: --
-klatka: --
-udo: --
-talia: --
5. STAŻ NA SIŁOWNI:1,5 roku
6. DIETA: w tej chwili przezucam sie na low carb
-białko: 190g
-węglowodany: 120g
-tłuszcz: 240g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: nigdy nie przebyte
8. TRENING: 5x w tygodniu pn-pt
9. CEL CYKLU: poprawienie skladu ciala, nabranie masy miesniowej i pozbycie sie tkanki tluszczowej
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: -----
11. POZIOM BF%: teraz sporo jakies 18 %
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): raczej do tycia, połączenie endo z mezo.
13. STAN ZDROWIA: dobry :)
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: do porostu owłosienia :D
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 1890kcal
16. WYNIKI SIŁOWE: nie mierze maxow
-klata: 100x2
-martwy ciąg: 160x6
-przysiad: 140x3

Chciałbym się poradzić jaki srodek wziąć na pierwszy raz czy prop, czy metanabol. Pytałem kilku osób większość poradziła mi propa, jednak co do ich wiedzy nie jestem przekonany bo jeden mówi że mi odblok po cyklu nie będzie potrzebny, drugi mówi że nie będzie mi potrzebna żadna ochrona wątroby, O_o no to ja już nie wiem. Środki te chciałbym połączyć z clenbuterolem ^^. Moim głównym celem jest nabranie suchej masy, wraz z utratą zbędnej tkanki tłuszczowej, której ostatnimi czasy się trochę nazbierało ^^ Ogólnie prosze o wypowiedzenie się co będzie z czym pasowało i ile czasu co i jak brać.
Z góry dzięki za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Nabranie masy miesnowej i jednoczesnie spalenie tlusczu jest niemozliwe, to taka pierwsza wskazowka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
1-8/10 prop 100 mg co 2 dni

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6183
ok dizęki, co myślisz o clenie do tego ? i btw jak z odblokiem bo to wazne a nikt na silowni mi nie powie bo tam same asy co bez odblokow cisna :/ ? i rozumiem ze nolva pod reka musi byc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Nie lepiej pierw wycinka na Propie ? A później jakiś cykl masowy ?

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
od 9 tyg dasz hcg 1000 j.m. co 2 dni,tak wybierzesz 1 ampę 5000 j.m.,piszę o cyklu na 10 tygodni oczywiście 48 h po propie clomid 50 mg do 3 tyg,clen mozesz dać od początku połowy lub pod koniec jak ci pasuje,pilnuj ciśnienia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak podłożysz clen to nastaw się na redukcje _ ale radziłbym ci sam prop i skupić się na misce i popracować nad dobrym jakościowo mięsem___
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6183
ok dzięki wielkie, słuchaj jak będzie w przypadku cyklu 8 tyg, i jak będzie z tym nolvadexem ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
nolva pod ręka,hcg wtedy w 7 tyg zaczynasz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6183
ok dziekowa, btw a gdybym zaczal brac nolve od poczatku czy nie ograniczyloby to retencji wody ? (czytalem ze takze ogranicza nieco przyrost miecha) chodz wydaje mi sie ze na low carb raczej nie powinienem sie spodziewac retencji :/ w kazdym razie czekam na twoje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jesli nie ma potrzeby to jej nie bierz to nie cukierki,a zalanie będzie zależne od diety

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Operacja żylaków a cykl

Następny temat

trzustka

WHEY premium