SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozpoczęcie roku szkolnego

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o której godzinie się zaczyna ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1692
o 10:23 i 15 sekund

"Bo ćwiczenie cielesne nie na wiele się przyda; pobożność zaś przydatna jest do wszystkiego, mając obietnicę życia obecnego i tego, które ma nadejść" 1 Tm 4, 8

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zależnie od danej placówki szkolnej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przejdź się do szkoły i zobacz.

Zmieniony przez - muking w dniu 2013-09-01 18:57:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ale nie wie przecież na którą ma iść .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I na forum sportowym pyta?
Trochę dziwne.

Ja jak byłem młodszy i nie miałem internetu to ruszyłem tyłek i poszedłem się dowiedzieć na, którą mam.
Zawsze są wywieszone takie informację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6895
W dobie internetu chyba każda szkoła posiada stronę internetową. Może poszukaj takowej :D

ZDROWIE NIE JEST WSZYSTKIM, LECZ BEZ ZDROWIA WSZYSTKO JEST NICZYM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Chciałbym mieć takie problemy.

Zadzwon do kolegi/koleżanki oni na pewno wiedzą.


Nie ma co się dziwić dzisiejszej młodzieży, siedzę w poczekalni w szpitalu a niedaleko mnie dwóch kolesi chyba koniec wakacji swietowali bo byli szyci na twarzy, jeden pisał smsa i się pyta drugiego jak się pisze szwów, przez ó czy u a potem drugie jego pytanie ale szfów czy szwów.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Makaveli01 za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
To jest prosta zależność, młodzież się cieszy że szkoła nie ciśnie, szkoła produkuje tumanów bez własnego zdania i nie potrafiących myśleć samodzielnie (wszystkie sprawdziany i testy są tworzone pod jakiś śmieszny "klucz", który nie uczy myślenia samodzielnego tylko kopiowania czyjegoś zdania). A rząd się cieszy że ma bandę prostych ludzi, którzy nie myślą i którymi bardzo łatwo manipulować ot demokracja...
Co do autora: Nie wiem czy szkoła to odpowiedni kierunek dla Ciebie skoro nie potrafisz nawet zdobyć informacji na temat tak błahy jak godzina rozpoczęcia. Ale może z drugiej strony lepiej tak bo jakbyś się wziął za łopatę to byś ją jeszcze połamał.

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No, koleś coś w tym jest jak zadajesz takie pytanie na forum sportowym...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

operacja łąkotki

Następny temat

zlamana rzepka

WHEY premium