SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozciąganie bez rozgrzewki...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 457 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7533
witam czy można rozciągać się delikatnie bez rozgrzewki ? jestem chory a za tydzień mam egzamin na 8 stopien... troche się zastałem ;/ siedzę w domu juz 2 tygodnie i nic nie robie ... nie wiem co robić

ps. gdy robię rozgrzewkę źle się czuję a pozniej mam bardzo wysoką gorączkę ;/

mam anginę...(chyba)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Jak masz się rozciągać bez rozgrzewki to już lepiej jakbyś się w ogóle nie rozciągał. Więcej szkody niż pożytku, ja jak się rozciągałem i byłem nie dogrzany, to na drugi dzień miałem problemy z chodzeniem i byłem jeszcze bardziej spięty.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
To leż w łóżku.
Nie rozciągaj się bez rozgrzewki.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Jak chcesz mieć później przerwę z pół roku jak nie lepiej z powodu kontuzji, to śmiało

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 414 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2762
Dokładnie lepiej zostań w łóżku i się wylecz. Rozciąganie bez rozgrzewki może sprawić że juz nigdy na ten stopień nie zdasz.

"Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki"
"On the street nobody can hear you tap out"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1837
Jak jesteś chory to zostań w łóżku. Rozciąganie bez rozgrzewki to tak jak jazda samochodem bez oleju. Można więej szkód naraobić niż czegokolwiek pożytyecznego. A jeżeli czujesz że nie jestes na siłach aby podchodzić do egzaminu to zdasz go kiedy indziej.

" Jaki człowiek w walce taki w życiu "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 457 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7533
za rok... ale nie wiem czy wtedy trener przeniesie mnie do grupy zaawansowanej. Bo były u nas 2 grupy i po lutym miał nas przenosić do zaawansowanej ...:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Poleż i się wylecz, bo sobie krzywdę zrobisz jak będziesz się rozciągał bez rozgrzewki.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 693
ja sie zawsze rozciagam bez rozgrzewki bo traktowalem to jako rozgrzewke musze zmienic nawyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1069
I niby za rok będziesz słabszy? Bo nie rozumiem tej logiki "albo teraz albo nigdy". Spokojnie. Wylecz się i wróć na salę trenować. Jak będziesz robił postępy to trener przeniesie Cię do grupy zaawansowanej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
tez mi sie zdarza czasami bez rozgrzewki ale to sporadycznie. lepiej nie ryzykowac zrobisz 1 krok naprzod zaliczysz test ale do nastepnego roku bedziesz mial przerwe spowodowana kontuzja. wiec mozna potwierdzic tylko to co koledzy wyzej napisali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 289 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7805
Odpuść, nawet jakbyś miał nie podchodzić do egzaminu. To nie stopień decyduje do jakiej grupy się nadajesz.

"Na chvj mi kaloryfer, skoro mam kocioł grzewczy? "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kung fu, wushu okolice Piaseczna

Następny temat

Trening nadgarstków

WHEY premium